Yolcu360 Blog
Araç Kiralama > Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Otomotiv Haberleri > 2021 Dacia Sandero Stepway Fiyatları Açıklandı!

2021 Dacia Sandero Stepway Fiyatları Açıklandı!

Birleşik Krallık üzerinde duyurulan 2021 Dacia Sandero Stepway fiyatları ile tüm dünyada dikkatleri üzerine çekti. Çünkü Birleşik Krallık bölgesinin en ucuzu otomobili olarak öne çıktı. Stepway ve diğer Sandero aile üyeleri bütçe dostu araç klasmanında adını ön plana çıkarırken, pek çok aile için önemli bir seçenek olarak girebilmeyi başarıyor. 

Birleşik Krallık’ın en ucuzu; 2021 Dacia Sandero Stepway

İlk tanıtımlarının ardından geçen 3 aylık süreçten sonra Sandero Stepway ve diğer Sandero 2021 model araçlar için önemli bilgiler ve fiyatlandırmalar, diğer tüm özellikleri ile beraber ortaya çıkıyor. Birleşik Krallık tabanlı olarak piyasaya yelken açan Dacia Sandero Stepway performans ve fiyat grafikleri skalasında güçlü bir isim oluyor. Bunun yanı sıra önceki jenerasyonlarına kıyasla farklı teknolojik yenilikler ile birlikte önemli iç ve dış tasarım değişikliklerine de ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte 3 farklı seri olarak çıkış yapan Sandero ve Sandero Stepway 2021 modelleri donanımda farklılıklar gösteriyor. 

2021 Dacia Sandero Stepway fiyatları

Sandero ile 7.995 sterlin olarak başlayan fiyat değerlerini 8.995 ve 11.595 sterlinlik ürünler takip ediyor. Bu fiyatlandırmalar ürünlerin özelleştirilmesi ile değişkenlik gösterebiliyor. Access, Essential ve Comfort modelleri Sandero için bahsi geçen aralıkta olup Stepway modelleri ile arasında fiyat ve bariz özellik farklarına sahipler. Sandero Stepway modelleri de kendi içinde Essential, Comfort ve Prestige olmak üzere performans ve diğer özellikleri bakımından üç ayrı kola dağılıyorlar.


Essential modelinin 10.995 sterlin fiyat ibresinden başladığı açıklanırken daha yüksek kalsifikasyonlara ve mühendislik kalitesine sahip Comfort ve Prestige versiyonları sırası ile 12.595 ve 13.395 sterlin başlangıç fiyatı ile pazara geleceği belirlendi. Bahsettiğimiz geliştirme ve eklemelerin tamamının varsayıldığı en pahalı Sandero Stepway 2021 modeli için ise 14.595 sterlinlik bir fiyat oluşuyor. Nisan 2021 itibariyle Dacia Sandero ve Sandero Stepway ailesinin yeni nesil ürünlerinde ilk bölge teslimatlarının başlaması planlanıyor. 
Sandero Stepway 2021 Türkiye’ye ne zaman gelecek sorusunun yanıtı ise henüz net değil. 


Sandero Stepway Kiralama Fiyatları Nasıl?

Sandero Stepway 2021 modeli henüz ülkemize gelmedi ama kiralık  Sandero Stepway seçeneklerinin de çok popüler olduğunu söylemek mümkün. Kiralık  Sandero Stepway fiyatları için yolcu360.com üzerinden ilerleyebilirsiniz. Uyguna  Sandero Stepway kiralamak üzere yolcu360.com üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

2020 Dacia Sandero Özellikleri ve Fiyatı  

Yorum ekle