Yolcu360

Hakkımızda

admin

Yolcu360 Blog:

 
Yolcu360 blog ekibi olarak gezginlere ve araba tutkunlarına özel içerikler üretmekten büyük keyif alıyoruz. Alanında uzman yazar kadromuzun elinden çıkan yazılarımızla, bilgi kaynağı oluşturarak fayda sağlıyoruz.
 
Bu sayfada gurme tavsiyelerinden, gezi rehberine, fotoğrafçılık derslerinden, sürüş tüyolarına ve araba incelemelerine gibi pek çok başlık altında derlediğimiz çalışmalarımızı bulabilirsiniz.
 

Yazarlık ve Sponsorluk Başvuruları:

 
Blogumuzda fayda sağlayacağınızı umduğunuz yazılarınızı paylaşmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Yolcu360 Instagram Hesabını takip edin ve bize bir mesaj atın kesinlikle geri döneceğiz. Instagram hesabınızın gücü size dönüş süremizde etkili bir faktör olacaktır 🙂
 
Bize içerik göndermek, İçeriklerimize veya blog sayfamıza sponsor olmak isterseniz blog@yolcu360.com adresine bir mail atarak ulaşabilir ve çözüm ortaklığı noktasında teklifinizi sunabilirsiniz. 
 
 

Yolcu360

 

Türkiye’nin ilk Misafir Memnuniyet Merkezi ile şimdiye kadar on binlerce misafiri için hayatı kolaylaştıran Yolcu360 ailesi olarak günün her saati mutluluk dağıtıyoruz. Keyifli bir sohbetin yanı sıra hobi olarak araç kiralamak isteyen herkese memnuniyetle yardımcı oluyoruz.

Türkiye’nin en büyük online araç kiralama sitesi ve uygulaması ile 7/24 araç kiralamak isteyen herkesin yüzünde bir gülümseme oluşması için çabalıyoruz. Stres, masraf, kaygı gibi kelimeleri misafirlerimizin hayatından çıkartmak için sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.  Aradığı ideal aracı en uygun fiyat garantisi ile bulmak isteyen Yolcu360 misafirlerinin yaşam kalitesini yükseltiyoruz.

Biz araçları, yolları ve araçla yolculuk yapmayı çok seviyoruz. Mutlu bir yolculuk yapmak isteyen herkesi de misafirliğe bekliyoruz.

Güven + Kolaylık = Mutluluk!

Peki nasıl çalışıyoruz? Teknolojiye ve bilginin gücüne inanan dinamik ekibimiz, anlaşmalı olduğumuz 50’den fazla tedarikçilerimizle güvenli biz hizmeti garanti ediyoruz. Hem araç kiralamayı birkaç “tık” la mümkün hale getiriyor hem de 7/24 açık destek hattımızla misafirlerimizin hiçbir zaman yanından ayrılmıyoruz.

Sektör alışkanlıklarını teknolojinin gücüyle birleştirerek, iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi amaçlıyor, ülkemizi globalde de en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz.

Daha önce görmediği yerlere giden, yeni insanlarla tanışan, harika fotoğraflar çekip paylaşan ve güzel bir yolculuktan sonra evine dönen herkesin mutluluğunda pay sahibi olmak ise en büyük motivasyonumuz!

Yolcu360, araç kiralamak ne kolaymış! 🙂