Yolcu360 Blog
Araç Kiralama > Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Otomotiv Haberleri > 2021 Dacia Sadero Fiyatları Ne Oldu?

2021 Dacia Sadero Fiyatları Ne Oldu?

Pandemi, herkes için ve her sektör için zorlayıcı oldu. Elbette bu krizden fırsatları görerek çıkanlar da oldu. Ama otomobil sektörü için çok olumlu bir tablo olmadığını iyi biliyoruz. Küresel bazda ciddi kayıplar yaşayan markalardan biri olan Renault, aynı zamanda geçmişte kenara koyduğu paralarla bu süreci Ar-Ge çalışmalarına yön vererek geçirmenin haklı gururunu da yaşıyor. Renault deyince akla hemen Dacia markası geliyor. Artık, Renault=Dacia gibi bir algı da var. Peki, Renault’un küresel pazarda satışlarına müthiş bir katkısı olan Daica’nın 2021 planları ne? Peki, Dacia’nın sevilen modeli Sandero 2021 fiyatları belli oldu mu? 2021 Dacia Sadero fiyatları ne oldu? Sizde araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek Dacia marka bir aracı deneyimlemeye ne dersiniz? 🙂

Dacia & Renault İşbirliği Üzerine…

Kaynak: https://www.netcarshow.com/

Romanyalı otomobil markası Dacia, Renault’u arkasına aldıktan sonra daha geniş pazara erişme şansı yakaladı. Renault da Dacia’yı ekibe aldıktan sonra daha farklı segmentlerdeki beklentilere de cevap vererek satış adetlerini arttırdı. Dacia, 2021’de de Renault’un satışlarında dominant olacak gibi görünüyor. Burada aslında iki markanın farklı kitleleri kucaklayan market çalışmalarının bir araya gelerek geniş pazar payı alamaları önemli. 

2021 Dacia Sandero Stepway Fiyatları Açıklandı! 

2021 Dacia Sadero Fiyatları Ne Oldu?

Kaynak: https://www.netcarshow.com/

Dacia ürün gamındaki güçlü seçeneklerden biri olan Sandero modeli, 2021 yılında daha zengin bir araç olarak karşımıza çıkacak. 2021 Dacia Sandero fiyatları da rekabetçi duruyor. Sıfır Dacia Sandero fiyat listesi markanın verdiği bilgilerle aşağıdaki gibi. 

2020 Dacia Sandero Özellikleri ve Fiyatı  

2021 Dacia Sandero Fiyatları

2021’de sıfır araba almak, iyce hayal oldu ama bazı modeller hala erişilebilir rakamlarla sunuluyor. Bunlardan biri de Dacia’nın Sandero modeli. Sandero’nun 2021 fiyat listesi şöyle:

  • – Dacia Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg 141.900 TL
  • – Comfort 1.0 Turbo 90 bg 155.900 TL
  • – Comfort 1.0 Turbo ECO-G 100 bg 164.900 TL
  • – Comfort 1.0 Turbo X-tronic 90 bg169.900 TL
  • – Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg 177.900 TL
Kiralık Dacia Sandero Fiyatları Nasıl?
Kaynak: https://www.netcarshow.com/

Kiralık Dacia Sandero fiyatları nasıl, sorusuna yanıt bulmak üzere yolcu360.com rehberliğinde fiyat araştırması yapabilirsiniz. Araç kiralama fiyatlarına bakmak üzere yolcu360.com’un sunduğu pratik arayüzü kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece yolcu360.com ana sayfasına bir lokasyon ve tarih bilgisi girmek. Bundan sonra sistem, verdiğiniz bölgedeki ve tarih aralığında farklı rent a car firmalarının müsait olan araçlarını listeleyecek. Böylece örneğin İzmir Karşıkaya’daki farklı rent a car firmalarının müsait olan araçlarını tek seferde görebileceksiniz. Bu bakış açısıyla örneğin kiralık Sandero fiyatlarını da listeleyebilirsiniz. Farklı rent a car firmalarından kiralık olan Sadero günlük kiralama fiyatlarını görebilir, uyguna Sandero kiralama yapabilirsiniz. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

Yorum ekle