Yolcu360
Araç inceleme

2021 Jeep Grand Wagoneer Özellikleri

⏱: 3 dk

Jeep Grand Wagoneer hakkında bir şeyler duydunuz mu? Gelecek bir kaç yıla damga vurması beklenen Jeep Grand Wagoneer hakkında detaylı bilgi edindik. 2021 Jeep Grand Wagoneer özellikleri konusunu detaylı işlediğimiz Yeni Jeep Grand Wagoneer incelememize buyurun…

Araç inceleme içerikleri ile size, en yeni modelleri tanıtmaya devam ediyoruz. Jeep Grand Wagoneer ise bu örneklerin içinde çok önemli bir yere sahip. Çünkü Jeep Grand Wagoneer’in özellikleri SUV sınıfında çıtayı ulaşılamaz zirvelere taşıyor. Adı, bir sınıfın ismi haline gelen markadan da bu beklenirdi, öyle değil mi?

Jeep Grand Wagoneer adını bu aralar otomobil haberlerinden sıklıkla duyar olduk. Jeep model ailesinin en yeni üyesi olarak karşımıza çıkan Jeep Grand Wagoneer, zengin donanımı, devasa boyutları, içerdiği üstün teknoloji ile incelenmeye değer bir araç. 

Jeep Grand Wagoneer Nereden Çıktı?

Jeep markasının ürettiği en güçlü araç olarak tanıtılan Grand Wagoneer, hem tasarımı hem boyutları hem de içerdiği teknoloji ile önemli. Aslında eskiden de bildiğimiz Jeep Grand Wagoneer’ın yenilenmiş ve değişmiş hali o. 


Yeni tasarım detayları, ızgara yapısı yenilikçi olmuş. Ancak köşeli arka kısım net olarak karakteristik Jeep tasarım diline gönderme yapıyor. tasarımdaki iddianın en zirve noktası boyutlar. gerçekten çok iri ve çok güçlü duruyor. Adeta yıkılmaz dev cüsseli bir adamı andırıyor. 

Jeep Grand Wagoneer 2021 İç Mekan Özellikleri

Jeep Grand Wagoneer iç mekanı ise esas değişim ve yenilikçi yaklaşımın hissedildiği yer. Burada lüks algısı biraz daha arttırılmış. Üstelik bunu yaparken geri dönüşümlü malzeme kullanılmış olmasına şapka çıkarmak gerek.  Geri dönüşümlü sentetik döşemeler, hiç de sentetik durmuyor. Ahşap kaplama ve alüminyum parçalar ise çok etkileyici bir şekilde kullanılmış. her şey çok dengeli ancak lükslük hemen algılanıyor. Aşırıya kaçmadan havalı olma halinin bir özeti adeta. 

  • 2021 Jeep Grand Wagoneer Kokpit Özellikleri

Jeep Grand Wagoneer kokpitinde elbette her detay mükemmel. Her ergonomi hem işlevsellik hem de en yeni teknoloji odaklanılarak Jeep Grand Wagoneer kokpit tasarımı tamamlanmış. Burada ilk dikkati çeken detay da 12,3 inçlik yüksek çözünürlüklü ekran oluyor. Ayrıca orta konsolun üst kısmında 12,1 inç bir ekran ve alt kısmında 10,3 inç bir ekran da var. 

  • Jeep Grand Wagoneer Arka Koltuk Alanı Özellikleri

Jeep Grand Wagoneer arka koltuk alanının konforunu zaten tahmin etmiş olmalısınız. Bu kadar büyük bir araçta elbette çok ama çok konforlu bir yaşam alanı sunuluyor. Diğer yandan yolcular için de dokunmatik multimedya ekranı kullanılmış olması gibi ayrıntılar önemli. Arka koltuk sırtlıklarında yolcular için yerleştirilmiş olan 10,3 inçlik birer multimedya ekranı var. Arka koltuğun orta kısmında ise bir adet ekstra 10,3 inçlik ekran daha var. 

Jeep Grand Wagoneer Motor Özellikleri Hakkında

Jeep Grand Wagoneer motor özellikleri konusu çok net değil. Ama edindiğimiz bilgiler şöyle:

Plugin Hybrid özellikli 4Xe 2.0 litre turbo benzinli şeklinde bir çalışma olacak. 375 HP sistem gücü 637 Nm tork olacak. Arka koltukların altına yerleşecek olan lityum ion batarya ile 40 km menzil sunulacak. Tabi söz konusu 40 km menzil ile kastedilen şey, tam elektrikli moddaki menzil. 

Jeep Grand Wagoneer Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Marka yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Jeep Grand Wagoneer modeli henüz sadece prototip aşamasında. Seri üretim 2021 sonunda başlayacak. 2022 yılında da onu asfaltta göreceğiz. 

Jeep Kiralama Fiyatları Nasıl?

Jeep kiralama fiyatları nasıl? Jeep kiralama fiyatları için ya da Jeep marka araç kiralama fiyatları için yolcu360.com üzerinden ilerleyebilirsiniz. Jeep araç kiralamak üzere yolcu360.com ile kiralık Jeeplerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Belirli bir bölgedeki en uygun fiyatlı kiralık Jeep seçeneğini de hızlıca bulabilirsiniz. yolcu360.com rehberliğinde kiralamak istediğiniz aracın özelliklerinden seyahat etmek istediğiniz bölgenin özelliklerine, uygun fiyatlı kiralık aracın hangi rent a car ofisinde olduğundan en çok taksitlendirmeyle araç kiralamanın nereden yapılacağına kadar onlarca farklı sorunun yanıtını hızlıca bulabilirsiniz. 

İlgili Yazılar

Peugeot Landtrek Özellikleri | Peugeot Pickup İnceleme

Yolcu 360

Yeni Ford Mondeo İncelemesi

Yolcu360

Mercedes C 300 de Özellikleri ve Fiyatı

Yolcu 360

Yorum Bırak