Yolcu360
LPG'li araç kiralama
Araç kiralama Faydalı bilgiler

LPG’li Araç Kiralama

LPG’li araç kiralama var mı? LPG’li kiralık araç fiyatları nasıl? LPG’li araba kiralama nereden yapılıyor?

LPG’li araç kiralama konusunda merak edilenleri yanıtladık…

LPG’li Araç Kiralama

LPG’li araba kiralamak için seçenekler çok. Aslında rent a car firmalarının çok azı LPG’li kiralık otomobil seçeneği sunuyor. Ancak özellikle yerel rent a car ofislerinden araç kiralarken ya da fabrika çıkışı LPG’li olan araçları satın alan filolardan kiralama yaparken bu seçeneğe ulaşmak mümkün.

LPG’li araç sahiplerinin ve sektörün talebiyle LPG’li araçların kapalı otoparklara girebilecek olması da LPGli otomobil kiralama seçeneklerinin zenginleşebileceğine işaret ediyor. Bu konudaki haberimiz için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!

LPG’li Araçlar Kapalı Otoparklara Girebilecek haberinin detayları için buraya tıklayınız!

Hangi Firmalarda LPG’li Kiralık Araba Var?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi pek çok rent a car firmasının ofisinden LPGli kiralama yapmak mümkün. Ülkemizde global markaların, yerel markaların rent a car hizmet sağlayıcıları var. Bunların çok geniş bir araç filosu hizmet verenleri ve daha sınırlı sayıda araç alarak daha butik çalışanları da var. Ancak hemen hepsinde araç kiralama LPG’li arayışına yanıt bulmak mümkün.

yolcu360.com ile ana sayfa üzerinden lokasyon ve tarih aralığı belirterek aradığınız kiralık LPG’li otomobil seçeneğine hızlıca ulaşabilirsiniz. Lokasyon ve tarih aralığını girdikten hemen sonra sistem, size ilgili bölgede ve tarihlerde müsait olan araçları listeler. Bu listede bir birinden farklı rent a car firmalarının müsait araçları bulunur. Fiyata, modele, markaya, yakıt tüketim şekline, şanzıman tipine ve diğer detaylara göre filtreleme yapabilirsiniz. Aradığınızı kolay, hızlı bir biçimde bulabilirsiniz. Kredi kartına 9 taksitle araç kiralama yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Fabrika Çıkışlı LPG’li Araçlar

Yolcu360

En Çok Memnun Kalınan Otomobil Markaları Hangileri?

Yolcu360

İzmir’de Uygun Fiyatlı Kiralık Araç Seçenekleri

Yolcu360

Yorum Bırak