Yolcu360
Kiralık Araç Rehberi

Yolcu360 ile Yola Çıkmak Çok Kolay! | Yolcu360 ile Yola Çıkmak İçin 5 Neden

⏱: 3 dk

Yola çıkma fikri bizi her zaman heyecanlandırır. Özellikle yolun sonunda sevdiklerimiz, keyifli bir tatil ve yeni keşifler varsa! Yola çıkmak ise Yolcu360 ile hem kolay hem de konforlu. Özellikle dünyanın pandemi ile olan bu zorlu mücadele günlerinde kalabalık alanlara girmek istemeyen ve izole bir yolculuk yapmak isteyenler için dezenfekte edilmiş kiralık araçlar ve online ödeme tercih sebebi oluyor.

Yolcu360 ile yola çıkmak için 5 nedeni sizler için sıraladık, 

Neden Yolcu360?

1- Müşteri yok, Misafir var!

Yolcu360 için “Müşteri” diye bir kelime yoktur. Yolcu360’ta araç kiralamak isteyen herkes, rezervasyonu olsun ya da olmasın “Misafir” olarak adlandırılır ve misafir memnuniyeti için özveri ile çalışılır. Yolcu360 misafirleri 7/24 çalışan 0850 360 5 360 numaralı Misafir Memnuniyet Merkezi ile iletişim halinde olur. Bununla birlikte sosyal medya kanalları ve WhatsApp hattı 0505 0 360 360 ile istediği an Yolcu360’a ulaşabilen misafirler, karşılarında her zaman birebir ilgilenecek bir yetkili bulurlar.


2- Onlarca Rent a Car Şirketi, Binlerce Araç Seçeneği!

Yolcu360’ta kurumsal başta olmak üzere birçok araç tedarikçisi bulunur. Tüm bu rent a car şirketlerinin kiralık araçlarını tek tek aramak yerine Yolcu360’ta en uygun fiyat garantisi ile bir arada görebilirsiniz. Rent a car firması araçlarını tek sayfada görebildiğiniz bir rahatlık ve kolaylık sunar. 


3- İhtiyaca Göre Aracı Seçebileceğiniz Detaylı Filtreleme Alanı! 

Yolcu360 ihtiyacınıza göre filtrelenebilen onbinlerce araç ile bu yolculuklara eşlik eder. Yolculuğunuzun konseptine göre aracı; marka model, vites yakıt, km sınırı, depozito ve araç teslim alış şekline göre birkaç tık’la seçebilirsiniz.


4- Online ve Güvenli Ödeme Altyapısı ile Dakikalar İçinde Araç Kiralama

Yolcu360 ödeme altyapısı güvenli bir hizmet sunar. Şeffaf çalışma politikası sayesinde Yolcu360 ödemelerinizin güvenle gerçekleşmesini sağladığı gibi, misafir tercihine bağlı olarak 3DS ödeme seçeneğine de sahip bir altyapıya sahiptir. Rezervasyon sırasında yapacağınız ödemeler online ve güvenli olarak gerçekleşir.


5- Planlar Değişebilir, Yolcu360 %100 Ücretsiz İptal Avantajı Sunar!

Yolcu360’ta rezervasyon iptalı ücrete bağlı değildir. Araç kiralama rezervasyonu yapmış ancak iptal etmek isteyen misafirler son ana kadar koşulsuz şartsız ücretsiz iptal yapabilir.

Bonus: 

Mutluluk!


Toplantıya giderken, 


Tatile giderken,


Kampa giderken,


dakikalar içinde araç kiralama yapabilir ve yola çıkabilirsiniz. 

Yollar seni bekliyor,

yol açık, yola çık!

İlgili Yazılar

Kapadokya Araç Kiralama | Kapadokya Kiralık Araba

Yolcu 360

Ankara Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları | Ankara’da Kiralık Araç

Yolcu360

Günlük Araç Kiralama Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Yolcu 360

Yorum Bırak