Yolcu360
Araç inceleme

Mercedes Benz GLA 200 Urban İncelemesi

Mercedes Benz GLA 200 Urban incelemesi arayanlar için detaylı bir çalışma yaptık. Yeni Mercedes Benz GLA hakkında tüm detayları toparladık. Mercedes Benz GLA 2019 teknik özellikleri ve daha fazlası için okumaya devam edin…

Mercedes-GLA-200-Görselleri

Mercedes Benz GLA 200 Urban İncelemesi

Mercedes Benz GLA kaç para, teknik özellikleri nasıl ya da bakım aralıkları nasıl? Mercedes Benz GLA 200 Urban incelemesi ile aracın hangi özelliklerine mi baktık?

  • Mercedes GLA fiyatı konusuna baktık. Sıfır GLA’nın fiyatı ve bakım aralıkları, yıllık bakım maliyeti gibi konu başlıklarını inceledik.
  • Yeni GLA’nın teknik özelliklerini de inceledik. Mercedes GLA teknik detayları, motor özellikleri, boyutları, bagaj hacmi, hızlanma verileri ve daha fazlası…
  • Mercedes GLA 200 Urban yakıt tüketimi miktarı, şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi ortalaması, fren testi sonuçları ve carbon salınımı verileri…
  • 2019 GLA’nın iç mekan ve tasarım özellikleri ikle bolca Mercedes GLA fotoğrafı…

Mercedes Benz GLA 200 Urban Teknik Özellikleri

Aracın motor özelliklerine, boyutlarına ve hızlanma verilerine bakalım. Ayrıca GLA fren testi de yaptık.

GLA Motor Özellikleri

Motor Tipi ve Konumu: Sıralı, turbo – önde ve enlemesine

Motor Silindir Hacmi: 1595cc

Motor Gücü: 115kW/ 156HP 5300d/d

Motor Tork Verileri: 250Nm 1250-4000 d/d

Mercedes GLA Hızlanma Verileri

0-50km/s Hızlanma: 3,5 saniye

0-80km/s Hızlanma: 6,5 saniye

0-100km/s Hızlanma: 9,4 saniye

0-120km/s Hızlanma: 13,4 saniye

Maksimum Hızlanma: 215km/s

GLA Fren Testi

Soğuk: 38m

Sıcak: 39m

Benzinli GLA Ne Kadar Yakıyor?

Benzinli otomatik Mercedes GLA yakıt tüketimi ortalaması rakamları şöyle: ortalam 6,7 litre testimizde çıkan sonuç. Ancak markanın verdiği fabrika verisi 5,8 litre.

Mercedes GLA 200 Urban Boyutlar

Uzunluk: 4417mm

Genişlik: 1804mm

Yükseklik: 1494mm

Bagaj Hacmi: 421 litre.

Sıfır GLA Kaç Para?

Sıfır Mercedes GLA fiyatı 190 bin TL’den başlıyor. Ancak bu rakam, baz fiyat. Sıfır km GLA 200 Urban fiyatı ek donanımla 140 bin TL’ye yaklaşıyor.

Yeni GLA Nasıl?

Mercedes GLA, 2013 yılında piyasaya sürüldü. 2018 makyajlı GLA ise aracın tüm kesiklerini kapatmış görünüyor. Yeni LED farların tasarımı, ön panjur içerisindeki kanallar, zenginleşen renk seçenekleri ise ilk dikkat çekenler.

Mercedes GLA

Yeni GLA’nın içinde çözünürlüğü yüksek bir multimedya ekranı var. Navigasyon sistemi ve mobil telefon bağlantıları da oldukça iyi. otomobilin etrafını 360 derece görebileceğiniz kamera sistemi, yeterli yaşam alanı ve üst kalite iç mekan malzemesi de diğer detaylar arasında. Yeni GLA Hakkında şu detayları da not aldık:

  • 2018 model GLA’da makyajın etkisi önde çok net ancak arka tasarımda sadece tampon altındaki renk değişimi ile sınırlı kalmış.
  • Çift kavramalı otomatik şanzıman direksiyon arkasındaki kulakçıklarla manuel olarak da yönetilebiliyor.
  • Sürüş kişiselleştirme sistemindeki tercihler multimedya ekranından takip edilebiliyor.
  • Makyajlı GLA’da konsolun genel tasarımı pek değişmemiş görünüyor. Sadece multimedya ekranı büyümüş ve bazı butonların tasarımı değişmiş.

Mercedes GLA Kiralama

Uygun fiyata Mercedes GLA kiralama yapmak için bulunduğunuz bölgedeki rent a car ofislerinden fiyat alabilirsiniz. Uygun GLA 200 kiralama seçeneklerine online olarak bakmak üzere yolcu360.com sistemini kullanabilirsiniz. yolcu360.com ile bulunduğunuz bölgedeki rent a car ofislerinin müsait araçlarını bir kaç saniye içinde görüntüleyebilirsiniz. Fiyat, marka ve model bilgisinin de olduğu karşılaştırmalı listelerle aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırarak kiralık GLA fiyatlarını da görebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Dizel Otomatik Kia Sportage İncelemesi

Yolcu360

Kiralık Renault Clio Arayanlara Teknik İnceleme

Yolcu 360

Mazda 6 İncelemesi

Yolcu 360

Yorum Bırak