Yolcu360 Blog
Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Kiralık Araç Rehberi > Kayseri Havalimanı Araç Kiralama | Kayseri Araç Kiralama

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama | Kayseri Araç Kiralama

Kayseri araç kiralama için Kayseri rent a car şubeleri mi arıyorsunuz? Kayseri oto kiralama için en uygun fiyatları istediğiniz araç modelinde Yolcu360 üzerinden bulabilirsiniz. Araç kiralama için Kayseri Havalimanı araç kiralama hakkında detaylı bilgi için yazının devamını okuyunuz…

Kayseri Havalimanı araç kiralama 

1998 yılında açılarak iç hatlar terminaliyle hizmet veren Kayseri Havalimanı, 2007 yılında dış hat terminalinin de hizmete girmesiyle birlikte uluslararası havaalanı statüsü kazanmış durumda. Geçen yıl 2 milyonun üzerinde yolcuya hizmet vermiş olan havalimanı, Engelsiz Havalimanı Belgesi’ne de sahip. Ayrıca Kayseri Erkilet Havalimanı araç kiralama seçenekleri açısından da çok zengin. Peki, Kayseri Havaalanındaki rent a car şirketleri hangileri?

Kayseri araç kiralama

Kayseri Havalimanı’nda bulunan araç kiralama firmalarından ilki Rent Go. Oldukça avantajlı kampanyalara sahip firmanın online ve telefon ile rezervasyon seçenekleri bulunuyor. Hemen her sınıftan, dizel ya da benzinli seçenekleri ile pek çok araç marka ve modelini portföyünde barındırıyor Rent Go.

Kayseri ve Nevşehir’e odaklanmış yerel bir firma olan FiloPark, SUV ve minibüs seçeneklerini de sunuyor. İnternet üzerinden ya da telefon ile rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

Sektörüne yenilerinde olup, hızla büyüyen Carmobil’in de Kayseri Havalimanı’nda ofisi mevcut. Ekonomik, orta sınıf ve lüks seçenekleriyle 50’den fazla marka ve modele sahip araç filosuyla hizmet veriyor.

Ülkemizde olduğu gibi dünyanın da pek çek yerinde rent a car hizmeti veren Sixt Rent A Car, avantajlı indirim seçenekleriyle ön plana çıkan bir firma. Yüksek performanslı ve lüks sınıfı araçları, dönemsel olarak değişen kampanyalarla çok uygun şekilde kiralama şansınız bulunuyor.

Kayseri rent a car

Kayseri Havalimanı’nda avantajlı ve geniş araç kiralama seçenekleri ile hizmet veren firmalardan araç kiralama yapabilirsiniz. 1918 yılından bu yana sektörün öncü firmalarından biri olmayı başaran firmanın online ve telefon ile rezervasyon seçenekleri mevcut. Uluslararası kalite standartlarına sahip firmanın ulaşılabilir fiyat politikası ve dönemsel değişiklikler gösteren kampanyaları ile araç kiralama şansına sahipsiniz.

AVIS’in Kayseri Erkilet Havalimanı’nda bir ofisi bulunuyor. Araç kiralama konusunda etkin ve güvenilir firmalardan biri olan AVIS, sektör içerisindeki konumunu belirlediği standartlar ile kazanmış bir firma.

Kayseri Havalimanının araç kiralama firmalarından Alvis Tour, seçeneklerini yalnızca araç kiralama ile sınırlandırmayanlardan. Seyahat acentesi formuna sahip olan firmanın otel, tur, gemi turu, uçak bileti gibi hizmetleri de bulunuyor. Sadece Kayseri Merkez ve Havalimanı ofisleri olan firmanın araç seçenekleri az olmakla birlikte her sınıftan aracı bünyesinde bulundurduğunu belirtmekte fayda var.

Yorum ekle