Yolcu360
Foça sahilleri
Araç kiralama

Foça’da Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Seçenekleri

Foça’dan araba kiralayarak bölgeyi konforlu bir biçimde gezebilirsiniz. Yamaçların altında kalmış patikaların sizi çıkaracağı bakir koylar, cam gibi berrak deniz gerçekten de çok etkileyici. Üstelik kabalığın, gürültünün ve trafiğin yoran stresi de yok. Tüm bunlara rağmen İzmir merkeze de sadece 1,5 saat uzaksınız. Daha ne olsun…

Foça’da Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Seçenekleri

Eski Foça sahiliTürkiye’de tatil yapılacak güzel ama kalabalık olmayan bir yer arıyorsanız Foça’yı mutlaka denemelisiniz. Eski Foça ve Yeni Foça şeklinde ikiye ayrılan bu güzel sahil ilçesi, giderek daha fazla turistik olmaya başlıyor. Ama henüz bir Çeşme ya da Bodrum kadar popüler değil. Dibi görünen cam gibi berrak bir deniz, tenha plajlar ve sokaklar, gözünüzü alamayacağınız ve “acaba içinde yaşamak nasıl bir şey” diye düşüneceğiniz eski taş evler, minik sahil restoranları ve İzmir merkezine sadece 1,5 saat uzaklıktaki konumuyla Foça, keyifli bir seçenek.

Foça’da çok zengin konaklama seçenekleri yok. Öyle her şey dahil dev otel tesisleri de yok. Pansiyonlar, küçük oteller ve diğer yerel konaklama seçenekleri var. Sahil boyunca küçük güzel balık restoranları, lokantalar ve meze dükkanları var. Dondurması meşhur olan Foça’da gezinmek, yürüyüş yapmak, denize girmek, güneşlenmek, dalmak, balığa çıkmak, tekne turu yapmak ve dinlenmek gerek. Bir de denize karşı balık keyfi yapabilirsiniz. Deniz ürünlerinden oluşan güzel bir menüyle günü yolcu edebilirsiniz.

Foça’da Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Seçenekleri

Foça deniziFoça gezisi için araca ihtiyacınız olacaktır. Foça ve çevresinde gezilecek hatta keşfedilecek yerler var. Ancak bunların çoğuna ulaşım için kendi aracınıza gereksinim duyacaksınız. Eğer arabanız yoksa Foça araç kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz. Foça merkezden araba kiralama yapabilir ya da İzmir merkezden, İzmir Adnan Menderes Havalimanından araç kiralama ile ilçeye ulaşabilirsiniz. Peki, uygun fiyatlarla Foça’dan araç kiralama nasıl yapılır?

Foça En Uygun Kiralık Araç

Foça’da ucuza araç kiralama yapmak için yolcu360.com modülünü kullanabilirsiniz. yolcu360.com sistemi ile Foça kiralık araç listesine hızlı ve konforlu bir biçimde erişebilirsiniz. Nasıl mı? Adım adım bakalım:

  1. yolcu360.com ana sayfasını açın.
  2. Ana sayfadaki rezervasyon modülüne Foça yazın.
  3. Araç kiralamak istediğiniz tarih aralığını girin.
  4. Çıkan listeyi inceleyin.

 

İlgili Yazılar

LPG’li Araç Kiralama

Yolcu360

Trabzon Havalimanı Rent a Car Firmaları

Yolcu360

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Yolcu360

Yorum Bırak