Yolcu360
Mercedes A200
Araç inceleme

En Uygun Fiyatlı Mercedes Hangisi?

En uygun fiyatlı Mercedes hangisi? Uygun sıfır km Mercedes modeli var mı? Belki de uygun fiyatlı 2. el Mercedes arıyorsunuz…Peki, uygun fiyata Mercedes kiralama fikri nasıl?

En Uygun Fiyatlı Mercedes Hangisi?

Bir Mercedes sahibi olmak şahane bir duygu olsa gerek. Hemen herkes bir Mercedes sahibi olmak ister. Markanın yarattığı kalite algısı neredeyse yüz yıldır hiç değişmedi. Bu, şahane Alman mühendisliği ile estetik konusunu bir bilim olarak algılama formülünün sonucu aslında. İyi güzel de Mercedes almak öyle kolay mı? Son ÖTV ve ÖTV oranları ile kurdaki artışın yansımaları vs derken bir Mercedes ile orta sınıfın arası fena halde açıldı. Yine de Mercedes’e binmek istiyorum diyenler için iki farklı çözüm seçeneği var. Bunlardan ilki araç kiralama yapmak. Formül şu:

Uygun Fiyatlı Kiralık Mercedes

Mercedes AMG A 45 4Matic testi

yolcu360.com ana sayfasındaki rezervasyon modülüne Mercedes kiralama yapmak istediğiniz şehri ya da ilçeyi yazın. Yandaki kısma da rezervasyon tarihini girin. Şimdi önünüze uzun bir liste çıkacak. Bu listede örneğin İzmir Kemalpaşa araç kiralama seçenekleri fiyatları, araba marka ve model bilgileri ve hangi rent a car ofisinden kiralık oldukları gibi bilgilerle gelecek. Siz de bu listeyi sadece kiralık Mercedes özelinde sınırlayabilirsiniz. Bu sınırlama sonucunda da en uygun fiyatlı kiralık Mercedes’i kolayca görüntüleyebilirsiniz. Böylece örneğin İzmir Kemalpaşa en uygun fiyatlı kiralık Mercedes seçeneğini kolay, hızlı ve pratik bir biçimde bulabilirsiniz.

Bir Mercedes’e binmek için diğer alternatif de en uygun fiyatlı Mercedes olan AMG A35’i tercih etmek. Yıl sonu kampanyaları ile belki bütçenize uygun bir Mercedes AMG A35 alabilirsiniz. En ucuz Mercedes modeline biraz bakalım isterseniz…

Mercedes AMG A 45 4Matic testiMercedes AMG A35 Hakkında

Performans çıtasının giriş seviyesi ürünü olan Mercedes AMG A35 modeli, ilk kez 2018 Eylül ayında tanıtılmıştı. 2.0 litrelik turbo 4 silindirli motor ile karşımıza çıkan araç, Mercedes hayali kuranlar için uygun fiyatlı bir alternatif oluşturmuştu. 2019’dan itibaren de bu otomobili 306 PS güç ve 400NM tork üretecek şekilde sunulacak. 0-100km hızlanmasını 4,7 saniye. Maksimum hız verisi de 250km/s. 7 ileri çift kavramalı şanzıman ve 4 tekerden çekiş ile sahneye çıkan araçta baz donanımda bile pek çok önemli özellik var. Adaptif süspansiyon sistemi, kaygan/sport gibi farklı sürüş modları da bunlar arasında.

İlgili Yazılar

Yeni Toyota Supra’dan Haberleri Geliyor!

Yolcu 360

Peugeot 3008 GT-Line 1,6 THP İncelemesi

Yolcu 360

Renault Captur 1,5 dCi EDC Icon İncelemesi

Yolcu360

Yorum Bırak