Yolcu360 Blog
Aylık araç kiralamanın avantajları neler?
Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Kiralık Araç Rehberi > Aylık Araç Kiralama Fiyatları Ve Avantajları | Aylık Kiralık Araç

Aylık Araç Kiralama Fiyatları Ve Avantajları | Aylık Kiralık Araç

Aylık araç kiralamanın avantajları neler? Peki, aylık araç kiralama fiyatları nasıl? Aylık araç kiralama nedir’le başlayan ve aylık oto kiralamanın detaylarını anlatan bir çalışma yaptık. Sizde araç kiralama seçeneklerinden faydalanarak aylık oto kiralama avantajlarından faydalanabilirsiniz. 🙂

Aylık Araç Kiralamanın Avantajları

Araç kiralama işlemi, temelde süreye göre kategorize edilir. En az bir günlük araç kiralama yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz haftalık, beş günlük, aylık, yıllık oto kiralama gibi farklı sürelerde de bu hizmeti alabilirsiniz. Süre uzadıkça rent a car firmalarının aylık araba kiralama kampanyaları ya da yıllık kampanyaları ile günlük kiralama fiyatı düşebilir. Bu, hem kiralayan için hem de kiralayıcı şirket için daha avantajlı bir çözümdür. Peki, aylık oto kiralamanın avantajları nelerdir?

Uygun Fiyata Araç Kiralama Hizmeti Almak

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi süre uzadıkça fiyat azalabilir. Örneğin İzmir Bornova kiralık Clio arayışınızda günlük Clio kiralama fiyatı ile aylık Clio kiralama fiyatı birbirinden farklı olacaktır. Daha doğrusu aylık kiralama fiyatını 30 güne böldüğünüzde günlük rakam, sadece günlük kiralama rakamının altında kalacaktır.

Aracın Ay Boyunca Sizde Olmasının Konforu

İş seyahati için başka bir şehre gittiğinizde ya da tatil için şehir değiştirdiğinizde altınızda araba olması büyük konfordur. Ancak şehirler arası yolculuğu araçla yapmak yerine havayolunu tercih etmek de konfor sunar. Peki, örneğin bir aylığına tatil için uçakla Antalya’ya gidiyorsunuz; orada araç ihtiyacınızı nasıl karşılayacaksınız. Bu amaçla Antalya Havalimanı araç kiralama seçenekleri ile konaklamak istediğiniz yere geçebilir, tatil boyunca arabanızın konforunu sürerken dönüşte de aracı havalimanına bırakabilirsiniz. Üstelik aylık araba kiralama fiyatlarının avantajıyla.

Vergi Avantajı

Şirketiniz adına araç kiralama yaparken bazı vergi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Diğer yandan aracın bir aylık bakım masrafı, arıza masrafı, sigortası da sizin sorumluluğunuzda olmaz.

Sezonluk Araç Rahatlığı

Pek çok araç sahibi yaz ve kış sezonlarında farklı araç kullanma ihtiyacı duyabiliyor. İstanbul’da üst sınıf araç sahibi bir sürücü, şehirden uzak noktalardaki yazlıklarına ya da konaklama alanlarına başka bir araçla gitmeyi tercih ediyor. Böylece kendi araçlarını olası beklenmedik hasarlardan uzak tutabiliyorlar. Ya da tam tersi şehirden uzak bir beldede yılın büyük bölümünde ikamet eden sürücüler İstanbul’a geldiklerinde İstanbul araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek araçlarıyla uzun yolculuklara çıkmak zorunda kalmıyorlar. Aylık kiralık araç ihtiyaçlarını karşılayıp konforu yaşıyorlar. Sezonluk araç kiralama pek çok açıdan yolculukta yeni trend olarak görülüyor.

Aylık Araç Kiralama Ücretleri

Bir aylık araç kiralama ücreti nasıldır sorusu için yolcu360.com üzerinden fiyat araştırması yapabilirsiniz. yolcu360.com ile aylık araç kiralama fiyatlarını kolayca karşılaştırabilir, sadece bir kaç saniye içinde en avantajlı çözümü bulabilirsiniz. yolcu360.com, ülke genelinde hizmet veren rent a car şirketleri ile işbirliği yapar. Global şirketler, yerel şirketler ve butik rent a car şirketleri ile yaptığı işbirliği sayesinde çok geniş bir seçenek havuzuna tek web sayfası üzerinden erişmenizi sağlar. Böylece fiyatları karşılaştırabilir, en uygun fiyatlı seçeneği hızlıca bulabilir ve uluslararası güvenlik sertifikalı online ödeme sayfasını kullanarak içiniz rahat bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Planlarınız değişirse koşulsuz iptal hakkınız olduğunu ve kredi kartına 9 taksitle araç kiralama yapabileceğiniz, rent car firmalarına özel kampanyaların yolcu360.com üzerinden de kullanılabildiğini de ekleyelim.

Yolcu360 Üzerinden Araç Kiralama

 • Aylık araç kiralama için ödüllü misafir hizmetleri ile dilediğiniz her an ulaşabileceğiniz bir online sistem sunar. Böylece araba kiralarken daha pratik bir yöntem tercih etmiş olursunuz.
 • Aylık kiralık araç için planlarınız değişirse koşulsuz iptal hakkı verir. Böylece seyahat planlarınızın değişikliği ile ilgili sorunları çözmeye çalışırken bir de iptal hakkı konusunda sıkıntı yaşamazsınız.
 • Aylık araç kiralama fiyatları için kredi kartına 9 taksitle araç kiralama yapabilirsiniz. Bu sayede ödeme konusunda sorun yaşamazsınız. Seyahatiniz esnasında ödeme konusunda kafanızda soru işaretleri oluşmaz ve tatilinizde ulaşım konusunda sorun yaşamazsınız.
 • Online olarak sadece akıllı telefonunuzla bile aylık araba kiralama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Vakitten tasarruf edersiniz. İstediğiniz her yerde araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sistem üzerinden bir bölgedeki örneğin Ankara’daki en ucuz aylık araç kiralama fiyatları hakkında birkaç saniye içinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Zamanı verimli kullanmış olursunuz. İstediğiniz aracı hemen bulabilirsiniz.
 • Aylık kiralık araba için fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede bütçenize en uygun olan araçları rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilediğiniz aracı ve fiyatı saniyeler içinde bulabilirsiniz.
 • Aylık oto kiralama seçenekleri için birden fazla rent a car firmasının müsait araç listesine tek web sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
 • Şehir merkezi rent a car kapsamında çok zengin bir seçenek havuzu içinden seçim yapabilirsiniz. Yolcu360, Türkiye’nin neredeyse her ilinde araç kiralama seçeneklerine sahip. Seyahat edeceğiniz il için dilediğiniz aracı bulabilirsiniz.

Araç Kiralama Vergi Avantajları yazısı için tıklayınız.

Aylık Araba Kiralama İşlemini Yolcu360.com İle Nasıl Yaparsınız?

 • Öncelikli olarak yolcu360.com’a girin.
 • Ana Sayfa açıldığında nereden alacaksınız butonunu görüyorsunuz hemen altında ise farklı yerde bırakmak istiyorum kutucuğu bulunuyor. Öncelikle aracı nereden kiralamak istediğinizi girin. Eğer aynı yere aracı teslim edecekseniz bu adımda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.
 • Eğer tek yön araç kiralama yapıp aracı farklı bir yere bırakmak istiyorsanız, hemen butonun aşağısındaki farklı yerde bırakmak istiyorum kutucuğuna tıklayın. Kutucuğa tıkladıktan sonra karşınıza nerede bırakacaksınız butonu çıkacaksınız. Bu kutuya aracınızı bırakmak istediğiniz lokasyonu girin.
 • En son olarak alış ve bırakış tarihlerini de yine aynı ana sayfa üzerinde belirledikten sonra en iyi fiyata bul butonuna tıklayın.
 • Sizin için en ideal araç ve rent a car firmaları işte karşınızda! 🙂

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

Yorum ekle