Yolcu360
Aylık araç kiralamanın avantajları neler?
Araç kiralama Faydalı bilgiler

Aylık Araç Kiralamanın Avantajları

Aylık araç kiralamanın avantajları neler? Peki, aylık araç kiralama fiyatları nasıl? Aylık araç kiralama nedir’le başlayan ve aylık oto kiralamanın detaylarını anlatan bir çalışma yaptık. Mutlaka okuyun…

Aylık Araç Kiralamanın Avantajları

Araç kiralama işlemi, temelde süreye göre kategorize edilir. En az bir günlük araç kiralama yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz haftalık, beş günlük, aylık, yıllık oto kiralama gibi farklı sürelerde de bu hizmeti alabilirsiniz. Süre uzadıkça rent a car firmalarının aylık araba kiralama kampanyaları ya da yıllık kampanyaları ile günlük kiralama fiyatı düşebilir. Bu, hem kiralayan için hem de kiralayıcı şirket için daha avantajlı bir çözümdür. Peki, aylık oto kiralamanın avantajları nelerdir?

1. Uygun Fiyata Araç Kiralama Hizmeti Almak

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi süre uzadıkça fiyat azalabilir. Örneğin İzmir Bornova kiralık Clio arayışınızda günlük Clio kiralama fiyatı ile aylık Clio kiralama fiyatı birbirinden farklı olacaktır. Daha doğrusu aylık kiralama fiyatını 30 güne böldüğünüzde günlük rakam, sadece günlük kiralama rakamının altında kalacaktır.

2. Aracın Ay Boyunca Sizde Olmasının Konforu

İş seyahati için başka bir şehre gittiğinizde ya da tatil için şehir değiştirdiğinizde altınızda araba olması büyük konfordur. Ancak şehirler arası yolculuğu araçla yapmak yerine havayolunu tercih etmek de konfor sunar. Peki, örneğin bir aylığına tatil için uçakla Antalya’ya gidiyorsunuz; orada araç ihtiyacınızı nasıl karşılayacaksınız. Bu amaçla Antalya Havalimanı araç kiralama seçenekleri ile konaklamak istediğiniz yere geçebilir, tatil boyunca arabanızın konforunu sürerken dönüşte de aracı havalimanına bırakabilirsiniz. Üstelik aylık araba kiralama fiyatlarının avantajıyla.

3. Vergi Avantajı

Şirketiniz adına araç kiralama yaparken bazı vergi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Diğer yandan aracın bir aylık bakım masrafı, arıza masrafı, sigortası da sizin sorumluluğunuzda olmaz.

4. Sezonluk araç rahatlığı

Pek çok araç sahibi yaz ve kış sezonlarında farklı araç kullanma ihtiyacı duyabiliyor. İstanbul’da üst sınıf araç sahibi bir sürücü, şehirden uzak noktalardaki yazlıklarına ya da konaklama alanlarına başka bir araçla gitmeyi tercih ediyor. Böylece kendi araçlarını olası beklenmedik hasarlardan uzak tutabiliyorlar. Ya da tam tersi şehirden uzak bir beldede yılın büyük bölümünde ikamet eden sürücüler İstanbul’a geldiklerinde İstanbul araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek araçlarıyla uzun yolculuklara çıkmak zorunda kalmıyorlar. Aylık kiralık araç ihtiyaçlarını karşılayıp konforu yaşıyorlar. Sezonluk araç kiralama pek çok açıdan yolculukta yeni trend olarak görülüyor.

Aylık Araç Kiralama Ücretleri

Bir aylık araç kiralama ücreti nasıldır sorusu için yolcu360.com üzerinden fiyat araştırması yapabilirsiniz. yolcu360.com ile aylık araç kiralama fiyatlarını kolayca karşılaştırabilir, sadece bir kaç saniye içinde en avantajlı çözümü bulabilirsiniz. yolcu360.com, ülke genelinde hizmet veren rent a car şirketleri ile işbirliği yapar. Global şirketler, yerel şirketler ve butik rent a car şirketleri ile yaptığı işbirliği sayesinde çok geniş bir seçenek havuzuna tek web sayfası üzerinden erişmenizi sağlar. Böylece fiyatları karşılaştırabilir, en uygun fiyatlı seçeneği hızlıca bulabilir ve uluslararası güvenlik sertifikalı online ödeme sayfasını kullanarak içiniz rahat bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Planlarınız değişirse koşulsuz iptal hakkınız olduğunu ve kredi kartına 9 taksitle araç kiralama yapabileceğiniz, rent car firmalarına özel kampanyaların yolcu360.com üzerinden de kullanılabildiğini de ekleyelim.

 

İlgili Yazılar

9 Taksitle Araç Kiralama

Yolcu 360

Didim Tatili İçin İpuçları

Yolcu360

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları 

Yolcu360

Yorum Bırak