Yolcu360 Blog
Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Kiralık Araç Rehberi > Araç Kiralama Uygulaması / Mobil Uygulama ile Araç Kiralama

Araç Kiralama Uygulaması / Mobil Uygulama ile Araç Kiralama

Araba kiralama yapmak için en hızlı ve en kolay yol telefona araç kiralama uygulaması indirmek. Kiralık araba arayışında araç kiralama şirketleri ofislerini tek tek gezip oto kiralama yapmak çok zaman kaybettiriyor. Araç kiralama uygulaması indirerek oturduğunuz yerden dakikalar içinde günlük araç kiralama veya aylık araç kiralama yapabilirsiniz.

 

Araç Kiralama Uygulaması 

Kiralık araba ararken uygun fiyatlı araç kiralama yapmak için çok sayıda seçeneğe ulaşmamız gerekiyor. Araç kiralama şirketleri tek tek gezilerek ucuz araç kiralama yapmak için zaman kaybetmek yerine araç kiralama uygulaması indirebilirsiniz. Yolcu360 sistemine kayıtlı araç kiralama şirketleri sayesinde kiralık araba seçeneklerini tek bir ekranda görebilirsiniz. Tek ekranda listelenen araç kiralama fiyatları arasında bütçenize uygun aracı dakikalar içinde bulabilir ve birkaç tık’la kiralayabilirsiniz. Binlerce lokasyon içinden ister havalimanı araç kiralama yapabilir ister merkez lokasyonlardan kolaylıkla kiralama yapabilirsiniz. Günlük araç kiralama seçeneğinin yanında aylık araç kiralama seçeneği ile uzun dönem araç kiralama da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Yolcu360 uygulamasını cep telefonunuza indirerek istediğiniz tarih aralığını ve lokasyonu girmek. Saniyeler içinde o lokasyondaki araç kiralama şirketlerini ve araba kiralama fiyatlarını listeleyip araba karşılaştırma yapabilirsiniz.


Araba Kiralama Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Yolcu360 araç kiralama uygulamasını cep telefonunuza indirdiğinizde üyelik oluşturabilirsiniz. Araba kiralama şartlarına uymanız yeterli. Ardından ekrana gelen arayüzde kiralık aracı almak istediğiniz lokasyonu ve kaç gün araç kiralama yapmak istediğinizi işaretleyerek müsait kiralık araçları tek ekranda görebilirsiniz. Gelişmiş filtre seçeneklerini kullanarak araç kiralama şirketleri arasından seçim yapabilir; aracı vites tipi ve yakıt türü gibi özelliklerine göre görüntüleyebilirsiniz. Araç markası ve modelini isteğinize göre yine bu filtreleme alanından belirleyebilir km sınırı gibi detaylara kadar belirleyebilirsiniz. Uzun araç kiralama yapacaksanız km sınırını buna göre belirlemeniz yararınıza olacaktır. Seçiminizi yapıp ödeme sayfasına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ardından size gelen bilgi SMS’inde rezervasyon kodunuz olacaktır. Aracınızı teslim almak için yapmanız gereken tek şey kimlik ve kredi kartınızla ofise giderek rezervasyon kodunuzu görevliye iletmek.


Araç Kiralama Uygulaması ile Araba Kiralama Avantajları

Araç kiralama uygulaması kullanmak zaman kazandırırken en uygun fiyatlı kiralık aracı bulmada da avantajlı. Yolcu360 yüzlerce farklı araç kiralama şirketleri ile anlaşmalıdır ve birbirinden farklı kiralık araba seçeneği sunar. Bu sayede kullanıcılar en ucuz araç kiralama noktasında iyi bir araştırma yapmış olur. Sabiha Gökçen araç kiralama gibi yoğun kiralama noktalarında beklemeden aracını alıp yola devam edebilir. Dönem dönem avantajlı araç kiralama kampanyaları uygulama üzerinden bildirimlerle paylaşılır. Ucuz araç kiralama kampanyaları cebinize gelir ve hiç zaman kaybetmeden birkaç tık’la indirim kodunuzu kullanabilirsiniz. Sadece birkaç adımla ödeme yaparak araç kiralama rezervasyonunuzu uygun fiyatla yapabilirsiniz. Minibüs kiralama, vito kiralama gibi seçeneklerle de farklı türdeki araç kiralama işlemlerinizi Yolcu360’tan yapabilirsiniz.

Yolcu360 Araç kiralama uygulamasını indirmek için Google Play’e veya App Store’a tıklayın!

Yorum ekle