Usak Center Rent a Car

Uşak Araç Kiralama

Uşak, Türkiye’nin en keyifli şehirlerinden biridir. Denizi, deniz tatili ya da zengin turizm olanakları sunmamasına rağmen, tarhanası, kızılcık pekmezi, mantısı, helvası, et güveci ve termal kaplıcaları ile ziyaretçi çeker. Uşak gezisi için Uçak merkezden araç kiralama yapabilir, gelmişken yakınlardaki Kütahya ya da Afyon’u da gezebilirsiniz. Peki, Uşak’ta gezilip görülecek neler var ve Uşak’ın nesi meşhur?

Uşak Araç Kiralama

Uşak Araç Kiralama

U şak gezisi planı yaparken tarihi konakları ve Uşak müzelerini listenin başına koymak gerek. Ulubay kanyonu, Cilindiras Köprüsü, Taşyaran Vadisi, şehrin en çok ziyaret edilen noktaları. Uşak’ta bir arkeoloji ve bir de etnografya müzesi var. İki müze de İç Ege tarihi ya da kültürüne dair önemli izler sunuyor. Ancak bu müzeler içinde belki de en önemlisi Uşak Halı Kilim Müzesidir. Biraz sanat tarihi ya da el sanatları bilgisi olanlar iyi bilir ki, Uşak halıları dünya sanat tarihinde özel bir yere sahiptir. Uzun bir süre Osmanlı sarayları bu halılarla bezenmiş, Avrupa’daki pek çok saraya da Uşak halısı gönderilmiştir. Gelmişken iki müzeyi de mutlaka görün. Uşak’ta piknik için de çok fazla alan var.

Uşak gezisini keyifli kılmak üzere Uşak’ta araç kiralama yapabilirsiniz. Uşak rent a car seçenekleri ile çevre illeri de görebilir, konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. Uşak’ta en uygun fiyatlı kiralık araba seçenekleri için yolcu360.com üzerinden fiyat araştırması yapabilirsiniz. yolcu360.com ile Uşak’ta hizmet veren güvenilir rent a car ofislerinin müsait araç listelerine ve günlük kiralama fiyatlarına hızlıca erişebilirsiniz. Sistem, ile Uşak en uygun fiyatlı kiralık araba sonucuna en hızlı ve kolay biçimde erişmeniz için geliştirilmiştir. Güvenli ödeme sayfasından online araç kiralama yapabilir, dilerseniz kredi kartına taksitle internetten araç kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

Why rent with Yolcu360?

Thousands Brands and Locations
Search hundreds of car rental deals at once worldwide and reserve easily today like our 1 million customers!
Flexible Rentals
Free cancellations and change on ALL your bookings with the best customer service experience!
Award-Winning Customer Service
Yolcu360 is dedicated to providing award-winning customer service. We’re ready to assist you 24/7 whatever your question is or wherever you are in the world.