Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filters

Tunceli - CenterCar Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: around 168,000 cars are produced daily in the world.

Location Info

Tunceli

Tunceli araç kiralama seçenekleri için yolcu360.com üzerinden kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Tunceli oto kiralama fiyatlarına bakmak üzere sistem üzerinden hızlıca fiyat karşılaştırması yaparak aradığınız sonucu bulabilir ve online olarak henüz şehre ulaşmadan bile aracınızı hazır edebilirsiniz. Peki, Tunceli’de ne yenir, Tunceli’nin gezilecek yerleri nereleridir?

Tunceli Araç Kiralama

Tunceli Araç Kiralama

Tunceli’de Gezilecek Yerler Munzur Vadisi Milli Parkı, Türkiye’de görebileceğiniz en değerli doğal yaşam alanlarından biri. Tunceli’ye gezmeye giderseniz ya da komşu illerden birine mesela Bingöl’e yolunuz düşse bile ne yapın edin Munzur Vadisine uğrayın. Sizi şaşırtacak bir doğa ile karşılaşacaksınız. Sivdin Köprüsü ise ülkemizdeki en eski tarihi kalıntılardan biri ve hala kullanılabilir durumda. Göktepe Höyüğü, Çemişkezek Kalesi de görülmeye değer. Yolunuz bu şehre düştüğünde bir yere oturup babuko isteyin. Sadece ekmek ve yoğurtla nasıl böyle lezzetli bir yemek yapıldığına inanamayacaksınız. Şehrin meşhur lezzetlerinin hemen hepsinin hamur ve yoğurt esasına dayalı olduğunu da ekleyelim. Tunceli Araba Kiralama Fiyatları Nasıl? Tunceli oto kiralama fiyatları için yolcu360.com üzerinden kolacya araştırma yapabilirsiniz. Şehir merkezi için aradığınız araca sistem üzerinden erişebilirsiniz. Tunceli Rent a car ofislerinin müsait araç listesine ulaşabilir, fiyatları karşılaştırarak kolayca en uygun fiyatlı seçeneği bulabilirsiniz.