Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Konya - Selcuklu Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: On average there are 914 meters of electric cable in a car

Location Info

Konya Selçuklu

Konya Selçuklu’dan araç kiralayarak ilçede konforlu bir seyahat planı yapabilirsiniz. Ayrıca Konya ve diğer ilçelerini, Konya’ya yakın diğer illeri de altınızda arabanızla gezebilir, dilediğiniz yerde mola verebilirsiniz. Selçuklu kiralık araç fiyatlarına yolcu360.com üzerinden bakabilirsiniz.

Konya Selçuklu Araç Kiralama

Konya Selçuklu Araç Kiralama

Konya Selçuklu Hakkında Konya’nın Selçuklu ilçesi, Türkiye’nin en güzel yerlerinden biridir. Tarihi derinliği, kültürel zenginliği mutfağına da yansımış olan Selçuklu’ya akraba, yakın ziyareti için, din turizmi için, eğitim ya da iş için her yıl çok sayıda kişi gelir. Konya Selçuklu Üniversitesi, ilçenin gelişiminde önemli bir rol oynamıştır. Ayrıca Karatay medresesi ve Kadınhan gibi Anadolu Türk İslam mimarisinin çok önemli eserlerini barındırır. İlçenin dikkat çeken bir özelliği de yeni binaların pek çoğunun Anadolu Selçuklu mimarisinin genel hatlarına sadık kalınarak inşa edilmesidir. Selçuklu Belediyesi de bunun güzel bir örneğidir. Konya Selçuklu Araç Kiralama Fiyatları Konya oto kiralama fiyatları gibi Selçuklu ilçesi araç kiralama fiyatları için de en pratik biçimde araştırma yapmak üzere yolcu360.com ana sayfasını kullanabilirsiniz. yolcu360.com, pratik, kullanışlı ve güvenilir bir online araç kiralama ve rent a car alanında fiyat karşılaştırma platformudur. Sistem üzerinden güvenli bir biçimde online olarak araç kiralama işlemini tamamlayabilir, dilerseniz kredi kartına taksitle ödeme yapabilirsiniz.