Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Izmir - Bergama Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Don't Forget! You need to have your credit card with your full name on it when you go to pick up your rental car.

Location Info

İzmir Bergama

İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Bergama, Türkiye’de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Parşomen sözcüğünün kökeninin Bergama’lılardan gelmesi, dünyanın en eski medeniyet izlerinin burada bulunması, Batı kültürüne dair araştırmalarının hepsinin yolunun Bergama’dan geçmesi ve Almanya’nın en büyük müzesinin bu ilçeden alınan eserlerden oluşması....

İzmir Bergama Araç Kiralama

İzmir Bergama Araç Kiralama

Bergama hakkında söylenecek çok şey var. İzmir’e iş için, gezmek için ya da yakınlarınızı ziyarete için giderseniz mutlaka Bergamaya bir iki saat ayırın. Bergama’dan araç kiralamak üzere yolcu360.com ana sayfasındaki modülü kullanabilirsiniz. Sİstem, anlık olarak Bergama kiralık araç müsaitliklerini listeler. Bergama’da en uygun fiyatlı kiralık araba seçeneğine en konforlu biçimde ve en hızlı şekilde üstelik online olarak erişmenizi sağlar. yolcu360.com ile Bergama’dan araba kiralama yapabilir, dilerseniz kredi kartına taksitle ödeme yapabilirsiniz. Bergama İzmir arası yaklaşık 1 saat sürer. Bergama gezisi için İzmir’den de araç kiralama yapabilirsiniz. İzmir Havalimanı araç kiralama seçeneklerine ya da farklı noktalardan araç kiralama alternatiflerine yine yolcu360.com üzerinden hızlıca bakabilirsiniz.