Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Izmir - Bus Station Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Yolcu360 offers up to 9 payment installments!

Location Info

İzmir Otogar

İzmir Otogar’ından araç kiralama yapmak üzere yolcu360.com ana sayfasını kullanabilirsiniz. yolcu360.com ile rent a car firmalarını görüntüleyebilir, müsait araçların listesine ulaşabilir ya da fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. yolcu360.com üzerinden İzmir garajından araba kiralama işlemini online olarak tamamlayabilir, kredi kartına taksitle ödeme yapabilirsiniz. Planlarınız değişirse yine sistem üzerinden koşulsuz iptal hakkınızı kullanabilirsiniz.

İzmir Otogar Araç Kiralama

İzmir Otogar Araç Kiralama

Peki, İzmir Otogarı nerede ve İzmir Otogar’dan gezmek için gidilecek en yakın yerler nereleri? İzmir Otogar Hakkında İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali, 1998 yılında hizmete açılmıştır. Gar içinde 74 adet şehirlerarası, 43 ilçeler arası, 11 indirme-bindirme peronu var. 86 tane otobüs firması ofisi bulunan İzmir Otobüs Terminalinden günde yaklaşık 3.500 otobüs çıkışı oluyor. Yine gar içinde 7 katlı bir otel, 3 adet akaryakıt istasyonu, 44 adet dükkan, çok sayıda büfe ve kargo ofisi de var. İzmir Garajdan Ulaşım İzmir otobüs terminalinden ulaşım nasıl, diye düşünenler için hemen söyleyelim: şehrin hemen her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçe hatta köylere bile dolmuş kalkar. Ayrıca taksiye ulaşım kolaydır. Ancak konforlu bir yolculuk için İzmir Otogar’dan araba kiralama da yapabilirsiniz. Böylece bavul taşıma derdi olmayacağı gibi şehri çok daha konforlu bir biçimde gezebilirsiniz.