Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Istanbul - Yenibosna Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Don't Forget! You need to have your credit card with your full name on it when you go to pick up your rental car.

Location Info

İstanbul Yenibosna

İstanbul Yenibosna, son yıllarda en fazla yeni yapılaşmanın görüldüğü yerlerden biri. Yenibosna’dan araç kiralama ile yakın semtlere geçmek, havalimanına geçmek mümkün. Peki, Yenibosna’da neler yapılabilir ve Yenibosna konaklama seçenekleri ya da İstanbul Yenibosna oto kiralama seçenekleri nasıl?

istanbul yenibosna araç kiralama

Yenibosna’da Yapılacaklar Listesi

Atrium Alışveriş Merkezi, Hilton AVM, Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy Alışveriş Merkezi gibi kapalı alanda vakit geçirmek için çok sayıda seçenek var. Ayrıca bölgede çok büyük bir akvaryum da bulunuyor. Yenibosna Aqua Florya Alışveriş Merkezi ve Akvaryum, mutlaka görülmesi gerekenler arasında. Özlelikle çocuklarla Yenibosna civarına geldiyseniz ve vaktiniz varsa Türkiye’nin en büyük akvaryumu olarak bilinen Yenibosna Akvaryum’u mutlaka görmenizi öneriyoruz.

Topkapı Panorama Müzesi, Mecidiye Camii de yakınlarda. Kaiser Willhelm Çeşmesi, Marmara Forum ve İstanbul Surları da yine çok yakın mesafede kalıyor. Yenibosna’da çarşılar, alışveriş merkezleri çok. Yemek, dinlenme ve konaklama konusunda da alternatifler zengin.

Yenibosna Ulaşım

Yenibosna’ya ulaşım nasıl sorusunun yanıtı şöyle: İstanbul çok büyük, çok kalabalık bir metropol olduğu için her ne kadar Beyoğlu, taksim şehrin kalbi sayılsa da bugün birden fazla merkezi noktası olan ilginç bir kompleks yapıya sahip. Taksim’den Yenibosna’ya ulaşım da trafik hesaba katılmazsa 20 dakika. Ancak pek çok kişi için Atatürk Havalimanı Yenibosna arasının ne kadar olduğu konusu önemli. Çünkü Atatürk Havalimanı oto kiralama seçenekleri ile Yenibosna’ya geçiş çok yaygın. Atatürk Havalimanı Yenibosna arası 6-7 km’dir. Araçla 15 dakika sürer. Ancak bu hatta trafik her zaman çok yoğundur.

Yenibosna Konaklama

İstanbul Yenibosna otelleri için online olarak çok farklı ve çeşitli kaynaklardan rezervasyon sağlayabilirsiniz. Ayrıca bölgeye giderek de Yenibosna’da otel, pansiyon seçeneklerine bakabilirsiniz. Yenibosna metro istasyonuna yakın konumda otel, pansiyon, restoran, kafe bulma şansınız da yüksek.

Yenibosna Araç Kiralama

İstanbul Yenibosna oto kiralama fiyatlarına yolcu360.com ile bakabilirsiniz. yolcu360.com üzerinden Yenibosna araba kiralama fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Uygun fiyata araba kiralama Yenibosna arayışınız için farklı rent a car ofislerinin sunacağı müsait araçları görüntüleyebilirsiniz. Yenibosna’dan rent a car alternatifleri ile şehrin diğer noktalarına geçebilir, konforlu bir biçimde İstanbul’u keşfedebilirsiniz.