Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Istanbul - Tuzla Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: On average there are 914 meters of electric cable in a car

Location Info

İstanbul Tuzla

İstanbul Tuzla ilçesi şehrin gerçekten çok farklı bir noktasıdır. İstanbul’un kalabalığı, keşmekeşi, sıkışık mimarisi burada görülmez. Sakin, nispeten sessiz, deniz kenarında biraz da tatil yeri havasındadır Tuzla.

Daha geniş evlere daha uygun fiyatlarla sahip olma isteğiyle giderek daha fazla İstanbul göçü aldığı da biliniyor. Tuzla sahildeki balık lokantaları da çok keyiflidir. Tuzla’da iki büyük denizcilik okulu olduğunu bir dönem Tuzla Tersanesi’nin biraz kötü haberlerle anıldığını da unutmayalım. İş amacıyla, yakınlarınızı ziyaret için ya da gezmek için yolunuz Tuzlaya düşerse burada çok keyifli bir gezi planı yapabilirsiniz.

Tuzla Araç Kiralama

Tuzla araç kiralama seçenekleri ile hem Tuzlayı hem de yakınlarındaki yerleri görebilirsiniz. Peki, Tuzla uygun fiyatlı kiralık oto nasıl bulunur? Tuzla Araç Kiralama Fiyatları Tuzla’dan araç kiralama yapmak üzere yolcu360.com ana sayfasını kullanabilirsiniz. Buradaki online araç kiralama modülüne Tuzla lokasyon bilgisini ve kiralık araca ihtiyaç duyduğunuz tarih aralığını girdikten hemen sonra sistem, Tuzla rent a car firmalarının müsait araçlarını size listeler. Tuzla kiralık araba fiyatları, marka-model bilgileri, araçların renkleri, otomatik ya da düz vites olup olmadıkları da listede belirtilir. Ayrıca LPG’li kiralık araç, dizel kiralık araç, benzinli kiralık araç hatta elektrikli kiralık araç olup olmadıkları gibi bilgileri de görebilir, bu bilgilere göre filtreleme yapabilirsiniz.