Istanbul Kemerburgaz Rent a Car

İstanbul Kemerburgaz Araç Kiralama

İstanbul Kemerburgaz şehrin en sakin yerlerinden biridir. Göktürk tarafında Avrupa yakasında bulunan Kemerburgaz’a yolunuz düşerse bölgenin güzelliklerini mutlaka keşfedin. Peki, İstanbul Kemerburgaz’da ne yapılır, Kemerburgaz’da ne yenir, Kemerburgaz’da nerede kalınır ve Kemerburgaz’da araç kiralama seçenekleri neler...

İstanbul Kemerburgaz Araç Kiralama

Kemerburgaz Hakkında

İstanbul Kemerburgaz Göktürk ilçesine bağlıdır. Bizans döneminden kalan kemerlerden dolayı bu ismi alan semtte, tarihi doku keyifli bir ortam sunar. Osmanlı Döneminde bölge bir nevi av kampı olarak kullanılmıştır. 1924 yılına kadar Rum nüfusun ağırlıkta olduğu bölgede bugün Türk nüfus hakimdir. Göktürk Göleti Milli Parkı Kemerburgaz’da görülecek yerlerin başında gelir.

Kemerburgaz’da Görülecek Yerler Listesi

Göktürk Göleti Milli Parkı Kemerburgaz’da görülecek yerlerin başında gelir. Gölet ve çevresi çok doğal çok keyifli bir alandır. Piknik yapmak, dinlenmek, şehrin gürültüsünden uzak nefes almak için ideal bir ortam sunar. Çocuklarla vakit geçirmek için de çok tercih edilir. Çok sayıda kafe, restoran, fırın ve bolca turşu vardır. Bunlardan alışveriş yapabilir. Bölgeye sadece turşu almak için gelenler de çoktur. Kemerburgaz’ın nesi meşhur sorusunun yanıtı, turşusu ve Göletidir.

Levent Kemerburgaz arası yaklaşık yarım saattir. Bu nedenle Levent ve Mecidiyeköy civarından öğle yemeği için Kemerburgaz’a gelenler çok olur. İstanbul Levent’te iş toplantınız varsa toplantı bitince Kemerburgaz tarafına geçerek sakin bir yerde vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kemerburgaz’daki Kahvehane’ye de uğrayın deriz. Vaktiyle Atatürk’ün de bir fincan kahve içtiği bu Kahvehane’de bol köpüklü Türk kahvesi tavsiyemiz.

Kemerburgaz Araç Kiralama

Kemerburgaz araç kiralama fiyatlarına yolcu360.com ile bakabilirsiniz. yolcu360.com ile Kemerburgaz oto kiralama fiyatlarına dair inceleme yapmanız çok kolay. Sistem, Kemerburgaz rent a car ofislerinin müsait araçlarını tek seferde listeler. Böylece Kemerburgaz’daki en uygun fiyatlı kiralık aracı en hızlı biçimde bulabilirsiniz. Göktürk araç kiralama seçenekleri ile ya da İstanbul Levent araç kiralama seçenekleri ile de bölgeye ulaşabilirsiniz.

Why rent with Yolcu360?

Thousands Brands and Locations
Search hundreds of car rental deals at once worldwide and reserve easily today like our 1 million customers!
Flexible Rentals
Free cancellations and change on ALL your bookings with the best customer service experience!
Award-Winning Customer Service
Yolcu360 is dedicated to providing award-winning customer service. We’re ready to assist you 24/7 whatever your question is or wherever you are in the world.