Istanbul Zekeriyakoy Rent a Car

İstanbul Zekeriyaköy Araç Kiralama

İstanbul’un en eski, en köklü semtlerinden biri olan Zekeriyaköy, bugün oldukça değerli bir emlak kaynağı da sunuyor. Peki, Sarıyer’in bu zengin köyünde ne yapılır, Zekeriyaköy araç kiralama fiyatları nasıl ve Zekeriyaköy’de gezilecek yerler nereleri...

istanbul zekeriyaköy araç kiralama

İstanbul Zekeriyaköy Hakkında Bilgi

Sarıyer ilçesinin köylerinden biri olan Zekeriyaköy, nezih dokusu, villa ve lüks apartmanlardan oluşan kent yapısı, alışveriş merkezleri, restoranları ile meşhur. Belgrad Ormanına dayalı olan Zekeriyaköy, Türkiye’nin en kalabalık köyü. Bugün villa sitelerle bezeli olan köy, orman ve deniz arasında mükemmel bir konum sunuyor. Ayrıca Türkiye’nin en pahalı arazi ve konutları da burada konumlanıyor. Peki, Zekeriyaköy’de ne yapılır?

İstanbul Zekeriyaköy Gezilecek Yerler

Zekeriyaköy’de hafta sonu gezmeleri çok meşhurdur. Şehrin farklı yerlerinden Zekeriyaköy’e kahvaltıya, bir şeyler yemeye, arkadaşlarıyla buluşmaya gelenler çoktur. Özellikle haftasonu Zekeriyaköy çok kalabalık olabilir. Zekeriyaköy kahvaltıcıları da keyifli vakit geçirmek için çok tercih ediliyor.

Rumeli Kavağı, Belgrat Ormanı, Kilyos gibi noktaların yakın olması da çok önemli. Buralara geçerek keyifli bir hafta sonu gezisi yapabilirsiniz. Şehri keşfedebilirsiniz. İstanbul’un tarihine tanıklık eden mekanları görebilirsiniz.

İstanbul Zekeriyaköy Araç Kiralama

Zekeriyaköy’den araç kiralama ile çevre köylere geçebilirsiniz. Sarıyer araç kiralama seçenekleri ile Zekeriyaköy’e ve diğer köylere doğru gezmeye çıkabilirsiniz. İstanbul Zekeriyaköy konaklama yapabilirsiniz. Şehir dışından havayoluyla gelenler için Atatürk Havalimanı araç kiralama seçenekleri ile bölgeye ulaşım da tavsiye ediliyor.

Why rent with Yolcu360?

Thousands Brands and Locations
Search hundreds of car rental deals at once worldwide and reserve easily today like our 1 million customers!
Flexible Rentals
Free cancellations and change on ALL your bookings with the best customer service experience!
Award-Winning Customer Service
Yolcu360 is dedicated to providing award-winning customer service. We’re ready to assist you 24/7 whatever your question is or wherever you are in the world.