Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Istanbul - Zekeriyakoy Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: The first car rental service in the world was in Germany in 1912

Location Info

İstanbul Zekeriyaköy

İstanbul’un en eski, en köklü semtlerinden biri olan Zekeriyaköy, bugün oldukça değerli bir emlak kaynağı da sunuyor. Peki, Sarıyer’in bu zengin köyünde ne yapılır, Zekeriyaköy araç kiralama fiyatları nasıl ve Zekeriyaköy’de gezilecek yerler nereleri...

istanbul zekeriyaköy araç kiralama

İstanbul Zekeriyaköy Hakkında Bilgi

Sarıyer ilçesinin köylerinden biri olan Zekeriyaköy, nezih dokusu, villa ve lüks apartmanlardan oluşan kent yapısı, alışveriş merkezleri, restoranları ile meşhur. Belgrad Ormanına dayalı olan Zekeriyaköy, Türkiye’nin en kalabalık köyü. Bugün villa sitelerle bezeli olan köy, orman ve deniz arasında mükemmel bir konum sunuyor. Ayrıca Türkiye’nin en pahalı arazi ve konutları da burada konumlanıyor. Peki, Zekeriyaköy’de ne yapılır?

İstanbul Zekeriyaköy Gezilecek Yerler

Zekeriyaköy’de hafta sonu gezmeleri çok meşhurdur. Şehrin farklı yerlerinden Zekeriyaköy’e kahvaltıya, bir şeyler yemeye, arkadaşlarıyla buluşmaya gelenler çoktur. Özellikle haftasonu Zekeriyaköy çok kalabalık olabilir. Zekeriyaköy kahvaltıcıları da keyifli vakit geçirmek için çok tercih ediliyor.

Rumeli Kavağı, Belgrat Ormanı, Kilyos gibi noktaların yakın olması da çok önemli. Buralara geçerek keyifli bir hafta sonu gezisi yapabilirsiniz. Şehri keşfedebilirsiniz. İstanbul’un tarihine tanıklık eden mekanları görebilirsiniz.

İstanbul Zekeriyaköy Araç Kiralama

Zekeriyaköy’den araç kiralama ile çevre köylere geçebilirsiniz. Sarıyer araç kiralama seçenekleri ile Zekeriyaköy’e ve diğer köylere doğru gezmeye çıkabilirsiniz. İstanbul Zekeriyaköy konaklama yapabilirsiniz. Şehir dışından havayoluyla gelenler için Atatürk Havalimanı araç kiralama seçenekleri ile bölgeye ulaşım da tavsiye ediliyor.