Istanbul Yenikoy Rent a Car

İstanbul Yeniköy Araç Kiralama

İstanbul Yeniköy bölgesine seyahatiniz olduğunda burada keyifle vakit geçirmek üzere çevreyi gezmenizi öneririz. Eğer aracınız yoksa Yeniköy araç kiralama seçenekleri ile bölgeyi keşfedebilirsiniz. Yeniköy restoranlarını keşfedebilir, alışveriş yapabilir ya da Yeniköy konaklama seçeneklerini değerlendirerek keyifli bir İstanbul tatili planlayabilirsiniz. Peki İstanbul Yeniköy’de ne yapılır ve burada gezilip görülecek neler var?

istanbul yeniköy araç kiralama

İstanbul Yeniköy Araç Kiralama Fiyatları Nasıl?

İstanbul Yeniköy’den araç kiralamak için yolcu360.com üzerinden araştırma yapabilirsiniz. yolcu360.com sistemi, ülke genelinde hizmet veren rent a car firmaları ile işbirliği yapar ve hemen her rent a car ofisinin online rezervasyon sistemine erişmenizi sağlar. Bir kaç saniye içinde Yeniköy uygun fiyatlı kiralık araç seçeneklerine ulaşabilirsiniz. yolcu360.com ana sayfası üzerinden İstanbul Yeniköy oto kiralama aramasını yapar yapmaz, sistem; bölgedeki müsait kiralık araçları tek web sayfası üzerinden görüntülemenizi sağlar. Böylece uygun kiralık araç Yeniköy aramasına karşılık gelen en uygun fiyatlı seçenekleri görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı Araç Kiralama

Yeniköy’e Atatürk havalimanından gelecekseniz İstanbul Atatürk Havalimanı araç kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı araç kiralama fiyatları için yolcu360.com ile hızlı ve kolay bir araştırma yapabilirsiniz. Atatürk Havalimanı kiralık oto fiyatlarını karşılaştırabilir, en uygun fiyatlı seçeneği hemen bulabilirsiniz.

İstanbul Yeniköy’de Ne Yapılır?

Sarıyer sırtlarındaki Yeniköy, Boğaziçi’nin Rumeli yakasında konumlanıyor. İstinye, Tarabya ve Sarıyer arasında kalıyor. Semt, emlak piyasası için çok önemli bir konumda. Zira, Türkiye’nin en pahalı gayrimülkleri Yeniköy’de.

1940’lara kadar Rum nüfusun fazla olduğu sıradan ve şirin bir balıkçı köyü olan Yeniköy, son yirmi yılda kalburüstü zümrenin manzarasına aşık olup birer ikişer villa inşa etmesiyle zengin muhiti haline geldi. Yeniköy’de ne yapılır sorusunun en net yanı yemek, kahve keyfi gibi aktiviteler olabilir. Yeniköy Köşebaşı caddesi en hareketli nokta. Burada İtalyan restoranlarından fast food zincirlerine, retro kafelerden geleneksel balık lokantalarına kadar her şey var.

Yeniköy’ün manzarası İstanbul’un en güzel manzaralarından biri. Burada manzaraya karşı sahilde yürüyüş yapmak, dinlenmek, bisiklet turuna çıkmak gibi aktiviteler de çok popüler.

İstanbul Yeniköy’ün nesi meşhur; balıkçıları, sahili, tramvayı ve bazıları tarihi olan müstakil villaları meşhur.

Why rent with Yolcu360?

Thousands Brands and Locations
Search hundreds of car rental deals at once worldwide and reserve easily today like our 1 million customers!
Flexible Rentals
Free cancellations and change on ALL your bookings with the best customer service experience!
Award-Winning Customer Service
Yolcu360 is dedicated to providing award-winning customer service. We’re ready to assist you 24/7 whatever your question is or wherever you are in the world.