Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Istanbul - Tarabya Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: On average there are 914 meters of electric cable in a car

Location Info

İstanbul Tarabya

İstanbul’un Tarabya bölgesi, şehrin en güzel yerleri arasındadır. Muhteşem bir İstanbul manzarası sunan Tarabya, villalar, tarihi konaklar ve arnavut kaldırımlı sokaklar ile çok güzeldir. Tarabya’da alışveriş yapabilir, manzaraya karşı kahve içebilir ya da kıyıdaki balık restoranlarını deneyebilirsiniz.

İstanbul Tarabya Araç Kiralama

İstanbul Tarabya Araç Kiralama

İstanbul’un en iyi restoranlarının pek çoğu da buradadır. Sarıyer ilçesine bağlı bir semt olan Tarabya, Boğaz manzarası ile ünlüdür. Adını terapi sözcüğünden aldığına dair rivayetler de çok. Tarabya araç kiralama seçenekleri ile bölgede çok konforlu bir gezi planı yapabilirsiniz. Tarabya oto kiralama fiyatlarına yolcu360.com üzerinden bakabilir, hızlı ve kolay bir biçimde aracınızı kiralayarak İstanbul’un farklı noktalarına da kendi aracınızın konforuyla ulaşabilirisniz. İstanbul Tarabya en uygun fiyatlı kiralık araba seçeneğini yolcu360.com ile kolayca bulabilirsiniz. Sistem, pratik, kolay, güvenilir ve avantajlı olanı sunabilme esasına dayanır. Sadece akıllı telefonunuzu kullanarak da yolcu360.com üzerinden bir kaç saniye içinde araç kiralam işlemini tamamlayabilirsiniz. yolcu360.com ana sayfasındaki online araç kiralama modülüne lokasyon ve tarih bilgisi verdikten hemen sonra sistem, Tarabya’daki kiralık araçları fiyatları ve özellikleri ile ekranınıza listeler.