Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Istanbul - Kavacik Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: Toyota Corolla is the most produced vehicle in the world, to this day.

Location Info

İstanbul Kavacık

İstanbul Kavacık, şehrin en hareketli ve bir o kadar da kendi özgü bölgeleri arasındadır. Bir tepe üzerine kurulu olan Kavacık’ta hemen her şeyi bulabileceğiniz bir çarşı, tepenin sırtlarındaki ara sokaklarda müstakil evler ve müstakil görünümlü apartmanlarla oldukça keyifli bir İstanbul yaşamı dikkat çeker. Araç kiralama yaparak özgürce keşfedebilirsiniz.

İstanbul Kavacık Araç Kiralama

İstanbul Kavacık Araç Kiralama

Kavacık pazarında hemen her tür sebze ve meyve bulunur. Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden önce son çıkış olan Kavacık, Beykoz ile dip dibe olması nedeniyle de çok hızlı gelişmiş. Kavacık’a iş için ya da yakınlarınızı ziyaret etmek için gittiğinizde ünlü dönercisine mutlaka uğrayın ki kendisi Türkiye’nin en iyi dönercileri arasında gösteriliyor. Kavacık’a gelmişken mutlaka Beykoz’a doğru uzanın. Otağ Tepe, Hidiv Kasrı ve deniz kenarındaki balık restoranları da deneyebilirsiniz. Bu arada en güzel Boğaz Manzarası’nın Beykoz’dan göründüğünü söyleyenler de çok. Kavacık’ta rent a car firmalarının neredeyse hepsinin ofisi bulunur. İş merkezi konumunda olması nedeniyle Kavacık’tan araç kiralamak üzere seçeneğiniz çoktur. Hatta bazı global rent a car şirketlerinin Türkiye merkezleri de Kavacık’ta konumlanmıştır. Bu arada Türkiye Motor Sporları Federasyonunun merkezi de Kavacık’tadır. Kavacık uygun fiyatlı kiralık araba seçeneklerine hızlı bir biçimde erişmek üzere yolcu360.com sistemini kullanabilirsiniz. yolcu360.com arama modülüne lokasyon ve tarih bilgisi girdikten hemen sonra Kavacık kiralık araç fiyatları ve marka model bilgisi başta olmak üzere araçlara dair pek çok bilgi ekranınıza yansır. Sistem, kolay ve hızlı bir biçimde sizi aradığınız sonuca ulaştırır. Havayoluyla sehir dışına çıkacaksanız Kavacık’tan oto kiralama yapıp daha sonra aracı ilgili havaalanındaki rent a car ofisine teslim de edebilirsiniz. Bu konuda kiralmayı gerçekleştirdiğiniz ofisten bilgi alınız.