Cankiri Center Rent a Car

Çankırı Araç Kiralama

Çankırı’ya iş için ya da gezi amaçlı gittiğinizde ili ve çevresindeki doğal güzellikleri keşfetmek üzere araç kiralama yapabilirsiniz. Çankırı’dan araba kiralamak için online olarak yolcu360.com ile hızlıca fiyat araştırması yapabilirsiniz. Çankırı oto kiralama seçeneklerini fiyatları ile birlikte listeleyebilir, hızlı ve kolay bir biçimde en avantajlı sonuca erişebilirsiniz.

Çankırı Araç Kiralama

Çankırı Araç Kiralama

Çankırı Tuz Mağarası, hem oldukça güzel bir görsel şölen sunuyor hem de içinde vakit geçirmenin bazı hastalıklara iyi geldiği biliniyor. Ilgaz Dağı Kayak Merkezi de Çankırı’da. Türkiye’de kar tatili yapılabilecek önemli adreslerden biri olan Ilgaz Kayak Merkezi, çocuklarla kar tatili için tercih edilebilir. Kırkpınar Yaylası ise yayla turizminin en önemli merkezlerinden biri olmaya aday. Henüz çok da keşfedilmemiş olan Kırkıpınar Yaylasında güvenle kamp kurabilir, doğayla başbaşa bir kaç gün geçirebilirsiniz. Kırkpınar Yaylası ve Ilgaz etekleri Türkiye’de kamp yapılabilecek en güzel yerler arasında gösterilebilir. Çankırı’da alışveriş merkezleri ve geleneksel çarşılarda yeterli düzeydedir. Buraları gezerek hem keyifli bir gün geçirebilir hem de alışveriş yapabilirsiniz. Gerçek bir Çankırı evi mimarisi örneği olan dev Çankırı Müzesi ise hem kendi özel yapısı hem de içindeki eserlerle çok önemlidir. Alpsarı Göleti, Balıklı Göl ve çevresi de Çankırı gezisinde mutlaka görülmeli. Çankırı’nın nesi meşhur diyenler için hemen söyleyelim: Yaren güveci ve yanında ekşi kızılcık şurubu. Ayrıca pırasa dolması da geleneksel Çankırı mutfağında çok yapılan bir yemektir. Çankırı’ya gittiğinizde esnaf lokantalarında yaren güveci ve kızılcık şurubu siparişi verebilirsiniz. Çankırı rent a car fiyatları için hemen yolcu360.com ile arama yapabilirsiniz. yolcu360.com sistemi ile bölgedeki güvenilir araç kiralama şirketlerinin müsait araçlarının listesine fiyatları ile birlikte erişebilirsiniz.

Why rent with Yolcu360?

Thousands Brands and Locations
Search hundreds of car rental deals at once worldwide and reserve easily today like our 1 million customers!
Flexible Rentals
Free cancellations and change on ALL your bookings with the best customer service experience!
Award-Winning Customer Service
Yolcu360 is dedicated to providing award-winning customer service. We’re ready to assist you 24/7 whatever your question is or wherever you are in the world.