Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Bursa - Mudanya Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: The first car radio was invented in 1929

Location Info

Bursa Mudanya

Mudanya araç kiralama fiyatları için en avantajlı çözüme fiyat karşılaştırması ile ulaşabilirsiniz. Mudanya oto kiralama fiyat karşılaştırması için de yolcu360.com modülünü kullanabilirsiniz. yolcu360.com ana sayfasındaki online rezervasyon modülüne ilgili lokasyon bilgisini girdikten hemen sonra söz konusu bölgedeki rent a car ofislerinin müsait olan araçları ekrana yansır. yolcu360.com ile Mudanya’dan araba kiralamak da kolay, peki, Mudanya’da gezilecek yerler nereleri, ilçede ne yapılır ve Mudanya’nın nesi meşhur?

Bursa Mudanya Araç Kiralama

Bursa Mudanya Araç Kiralama

Mudanya’nın Gezilecek Yerleri Marmara Denizi’nin kıyısındaki şehir, Bursa iline bağlıdır. Zeytini, sahilleri ve İstanbul’dan yapılan arabalı vapur seferleri ile ünlü. Bu seferler sebebiyle hemen herkesin yolu Mudanya’dan geçer. Ama bu güzel ilçeyi gezmek her zaman mümkün olmaz. Peki, Mudanya’da gezilecek yerler nereleri? Mütareke Evi, bölgenin simgelerinden biridir. Son Osmanlı Dönemi mimarisinin çok özel bir örneğidir. Özellikle Giritli Mahallesi, çok şirindir. Taş Rum evleri ve altlarındaki lokantalardaki enfes Girit mezeleri mutlaka denenmeli. Mudanya’dan ne alınır diyorsanız mutlaka zeytin alın. Zeytini ve zeytinyağı çok değerlidir. Yılın hemen her ayında İstanbul’dan Mudanya’ya turist yağdının da altını çizelim. Mudanya Oto Kiralama Mudanya’da oto kiralama yapmak üzere yolcu360.com ile güvenilir bir biçimde ve çok kolay bir şekilde fiyat karşılaştırması yapabilir, en avantajlı çözüme en hızlı biçimde erişebilirsiniz. Bursa Havalimanından araç kiralayarak da Mudanya’ya gelebilirsiniz.