Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Balikesir - MarmaraAdasi Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: Prussia was the first country to require a driving license when opperating a vehicle

Location Info

Balıkesir Marmara Adası

Balıkesir Marmara Adası araç kiralama seçeneklerine mi bakıyorsunuz? Uygun fiyata Marmara Adası’nda araç kiralamak için yolcu360.com ile hızlıca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Peki, Balıkesir Marmara Adası’nda gezilip görülecek neler var? Marmara Adası Gezilecek Yerler Listesi Balıkesir’e bağlı olan MarmaraAdası, İstanbul’dan kaçmak için en yakın ve en bakir noktalardan biri.

Balıkesir Marmara Adası Araç Kiralama

Balıkesir Marmara Adası Araç Kiralama

Özellikle kışın epey sakin olan adada, İstanbul’un yoğun stresi ve kalabalığından kaçıp biraz nefes alabilirsiniz. Ağaçlı tepecikler, kıyaya doğru çoğalan ve çoğu müstakil konutlar, deniz manzarası ile gerçekten çok keyifli bir rota sunar MarmaraAdası. Köylerin iri kumlu taşlı plajlar olan MarmaraAdası’nda deniz tatili yapabilir, sonbaharda sakin bir yer ararsanız dinlenebilirsiniz. Adadan mermer çıkarılıyor olduğunu v mermerden yapılmış el sanatları ürünleri alabileceğinizi de ekleyelim. Yerleşim olmayan, çok bakir bir koy arıyor biraz da insanlardan kaçıyorsanız MarmaraAdası Manastır koyuna mutlaka gidin. MarmaraAdası Manastır koyu, size aradığınız huzuru sunacak, Dünyanın Ucundaki Fener Filmini anımsatacaktır. MarmaraAdası Araç Kiralama Seçenekleri Ada, çok büyük bir alana sahip değil ancak koyları görmek ve her köşesini dolmuş, otobüs ya da taksi aramadan konforluca gezmek için araç kiralama yapılabilir. MarmaraAdası araba kiralama seçenekleri için yolcu360.com ana sayfası üzerinden sadece saniyeler içinde net bir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. yolcu360.com rezervasyon modülüne MarmaraAdası lokasyon bilgisini girip sistemin onlarca seçeneği fiyatlarıyla birlikte listelemesini beklemeniz yeterli. Ardından online olarak güvenle rezervasyon işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartına taksitle MarmaraAdası’nda oto kiralama yapabilirsiniz.