Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Balikesir - Erdek Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: On average there are 914 meters of electric cable in a car

Location Info

Balıkesir Erdek

Erdek, ülkemizin en güzel sahil ve tatil bölgelerinden biri. Ancak Erdek, İstanbul’a yakın konumuyla da önemli. Zira, İstanbul’luların kaçış noktası aradığı bayramlar ve yaz tatillerinde bir kaç saatte ulaşılabilecek bir tatil alternatifi sunması çok önemli. Peki, Balıkesir Erdek’te ne yapılır ve Erdek’ten uygun fiyatlı araç kiralama yapmak için seçenekler neler?

Balıkesir Erdek Araç Kiralama

Balıkesir Erdek Araç Kiralama

Bodrum ve Çeşme, bugünkü şöhretine kavuşmamışken Erdek, İstanbullu ünlülerin tatil noktasıydı. Zeki Müren’in de Bodrum’a yerleşmeden önce Erdek’te bir evi olduğunu hatırlatalım. Erdek’te denize girebilir, dinlenebilir, muhteşem bir manzara ve gelişmiş bir turizm stilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Erdek, doğal ürünler açısından da zengin bir ilçe. Erdek’ten zeytin, zeytinyağı, ev şarabı gibi ürünler alabilirsiniz. Haftanın farklı günlerinde kurulan çok sayıda doğal pazar da var. Erdek’ten uygun fiyata oto kiralamak için yolcu360.com sistemini kullanabilirsiniz. yolcu360.com ana sayfasında Erdek araması yaparak bölgedeki kiralık araç listesine erişebilirsiniz. Erdek’te en uygun kiralık araba seçeneklerini görüntüleyebilir, kolayca aradığınız sonuca ulaşabilirsiniz. Balıkesir Erdek oto kiralama fiyatlarını karşılaştırarak en avantajlı çözüme erişebilir, konforlu bir biçimde şehri keşfedebilirsiniz. Eğer Erdek tatiline karayoluyla ve İstanbul’dan gelecekseniz İstanbul Kadıköy gibi farklı lokasyonlardan da araç kiralama ile bölgeye ulaşabilirsiniz.