Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filters

Balikesir - EdremitCar Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Something to keep in mind on the road: Drivers are more annoyed by traffic lights than by aggresive drivers.

Location Info

Balıkesir - Edremit

Balıkesir’in en güzel ilçelerinden biri olan Edremit, gezmek, dinlenmek amacıyla çok tercih ediliyor. Enfes zeytinleri, bundan on yıl önce dünyanın en kaliteli sofralık zeytini olarak gösteriliyordu. Balıkesir Edremit’te doğa tatili yapabilir, kamp kurabilir, yaz tatili yapabilir, fotoğraf çekebilir ya da araç kiralama yaparak dinlendirici bir konaklama süreci yaşayabilirsiniz.

Edremit'te Gezilecek Görülecek YerlerEdremit, kuzeyde keyifle tatil yapılabilecek ender lokasyonlardan biri. Özellikle İstanbul trafiği, kalabalığı ve stresinden kurtulmak üzere kısa süreli tatil planları için mükemmel bir seçim. Edremit Havalimanının varlığı sebebiyle havayoluyla da ulaşım sağlayabileceğiniz Edremit’te keyifli bir kaç gün geçirerek zihninizi ve bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Edremit’te deniz tatili yapabilir, şirin, sakin ve şehirli olma lüksünü bir arada sunabilen bu güzel ilçe’de tarih turuna da çıkabilirsiniz. Kurşunlu Camii, hacı kabakçılar Evi, Zeus Anıtı Edremit’in simgesi tarihi yapılardır. Kültürel açıdan oldukça doyurucu olan Edremit’in mutfağı da zengin ve kendine özgüdür. Kazdağları, Kazdağı Milli Parkı muhteşem bir doğa keyfi sunarken Altınoluk plajında güneşlenmek ve denize girmek tarifsiz bir enerji verir. Kaplıca tatili için de tercih edilen kentte Güre, Entur, Derman kaplıcalarını ziyaret edebilir, bu bölgede konaklama seçenekleriyle kaplıcaların tedavi eden gücünü hissedebilirsiniz.

Balıkesir Edremit Araç Kiralama

Edremit Körfezinin güzelliklerini keşfetmek, lezzetli Ege menüleri tatmak hoşunuza gidebilir. Balıkesir Havalimanından araç kiralama yaparak Edremit’e gelebilirsiniz. Ayrıca Balıkesir’i keyifle gezmek üzere Edremit’ten araç kiralama yapmayı da deneyebilirsiniz. Edremit kiralık araç seçenekleri için yolcu360.com sistemini kullanabilirsiniz. Edremit’ten uygun fiyatla araba kiralamak üzere yolcu360.com ana sayfasındaki arama modülüne lokasyon ve tarih aralığı belirtmeniz yeterli. Sistem, anlık olarak Edremit’teki rent a car şirketlerinin online araç kiralama modüllerinin verilerine erişerek Size fiyatlı bir karşılaştırma listesi sunar. Bu liste üzerinden en uygun fiyatlı kiralık oto seçeneğini ya da aradığınız özel bir marka-model kombinasyonu için en uygun fiyatın hangi rent a car ofisinde olduğu bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Avantajlı bir biçimde ve çok kolay bir şekilde yolcu360.com ile araç kiralama yapabilirsiniz.

Balıkesir- Edremit Havalimanından uygun fiyatlarla araç kiralama yapmak için yolcu360.com’un fiyat karşılaştırması sunan avantajlı sistemini tercih edebilirsiniz. Edremit havalimanı en uygun rent a car seçeneğini kolayca bulabileceğiniz sistem, henüz havaalanındayken rezervasyonunuzu yapıp aracınızı teslim almanızı sağlar.