Balikesir Avsa Rent a Car

Balıkesir Avşa Araç Kiralama

Balıkesir, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri. Balıkesir Avşa adası da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Marmara Denizin’de Balıkesir’e bağlı bir ada olan Avşa, özellikle İstanbulların araç kiralama yaparak yazın kaçamak noktaları arasında. Çünkü hem İstanbul’dan kolayca ulaşılabilecek bir noktada bulunuyor hem de yazın en sıcak aylarında bile bunaltıcı sıcağın pek hissedilmediği Avşa’nın havası şifa gibi.

Balıkesir Avşa Araç Kiralama

Balıkesir Avşa Araç Kiralama

Ayrıca denizi de oldukça temiz. Avşa Adası’na denize gitmek ve dinlenmek için gidebilirsiniz. Bununla beraber geçimi balıkçılıkla sağlayan yerel halkın sunacağı deniz ürünlerini tadabilir, Yiğitler Köyü gibi tarihi noktaları da gezebilirsiniz.

Avşa Adası tatili için Nisan-Ekim arasını seçebilirsiniz. Adada denize girmek, güneşlenmek, dinlenmek, ada ruhunu yaşamak, balığa çıkmak, deniz ürünlerini tatmak gibi seçenekleriniz olacaktır.

Balıkesir’e bağlı Avşa Adasını keyifle gezmek için Avşa’dan araç kiralama da yapabilirsiniz. Avşa rent a car ofislerindeki müsait araçların bilgisine ve fiyat listesine erişmek üzere yolcu360.com modülünü kullanabilirsiniz. yolcu360.com ile Avşa oto kiralama fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatlı çözüme en hızlı biçimde erişebilirsiniz. yolcu360.com, işbirliği yaptığı güvenilir rent a car şirketlerinin Avşa kiralık araç listelerini anlık olarak ekranınıza yansıtarak size Avşa’da en uygun fiyatlı kiralık araba seçeneğini en konforlu biçimde sunar.

Why rent with Yolcu360?

Thousands Brands and Locations
Search hundreds of car rental deals at once worldwide and reserve easily today like our 1 million customers!
Flexible Rentals
Free cancellations and change on ALL your bookings with the best customer service experience!
Award-Winning Customer Service
Yolcu360 is dedicated to providing award-winning customer service. We’re ready to assist you 24/7 whatever your question is or wherever you are in the world.