Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Ankara - Sıhhıye Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

Fun fact: Most car rental transaction in all of Turkey happen at Sabiha Gokcen Airport

Location Info

Ankara Sıhhiye

Ankara Sıhhıye, şehrin en kalabalık yerleri arasındadır. Özellikle eş dost akraba ziyareti için çok sayıda misafir ağırlar. Sıhhıye Ordu Evi, bölgenin en fazla bilinen lokasyonudur.

Ankara Sıhhiye Araç Kiralama

Ankara Sıhhiye Araç Kiralama

Ulus ile Kızılay arasında kalan Sıhhıye, adını sağlık hizmetinden alır. Zaten bölgede Osmanlı döneminde ordu için bir sıhhıye tesisi kurulu imiş. Cumhuriyet döneminde de çok sayıda ordu hastanesi, özel hastane ve devlet hastanesi açılmış. Ankara Sıhhıye’den araç kiralama ile hem bölgeyi hem de şehri keyifle gezebilirsiniz. Sıhhıye’den oto kiralama yapmak üzere yolcu360.com ana sayfasını kullanabilirsiniz. Farklı rent a car ofislerinin Sıhhıye kiralık araç fiyatlarına da sistem üzerinden bir kaç saniye içinde bakabilirsiniz. Peki, yolcu360.com ile nasıl en uygun fiyatlı kiralık araba bu kadar kolay bulunur? Önce yolcu360.com nedir sorusuna yanıt vererek başlayalım: yolcu360.com, bir online araç kiralama platformudur. Ancak bilinen internetten araç kiralama süreçlerinden farklı olarak ülke genelinde çok geniş bir rent a car ağıyla işbirliği yapar ve onların online rezervasyon modüllerine erişebileceğiniz bir alan sunar. Böylece rent a car fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. yolcu360.com ile Ankara Sıhhıye’den oto kiralama yaparken de fiyatları ve araçların özelliklerini karşılaştırabilir, en uygun fiyatlı seçeneği hızlıca bulabilirsiniz.