Scroll to top
Please do not worry if you have concerns about coronavirus. You can cancel your reservation until the last minute and get %100 of your money back.

Filter

Ankara - Altindag Car Rental Prices

Please wait while we find your ideal car at the best price…

We want you to be safe! Did you know France, Romania, and Italy rank as some of the worst conditions for drivers?

Location Info

Ankara Altındağ

Ankara’nın en metropol ilçelerinden biri olan Altındağ, yeni otogarın burada bulunması sebebiyle çok daha zengin bir hale gelmiştir. İş için ya da yakınlarınızı ziyaret amacıyla Altındağ bölgesine geldiğinizde buradan Ankara merkezine ve yakınlardaki diğer ilçelere kolayca geçebilirsiniz. Ankara Altındağ’dan araç kiralama yapabilir, şehrin keyfini kendi aracınızın konforuyla çıkarabilirsiniz.

Ankara Altındağ Araç Kiralama

Ankara Altındağ Araç Kiralama

Altındağ’da Çengel Han, mutlaka görülmesi gerekenler arasındadır. Osmanlı döneminden beri aktif bir kullanım alanı olan Atpazarı içindeki Çengel Han, tarih bilinci sunan yerler arasında. Vaktiyle rahmetli Vehbi Koç tarafından restore edilen ve müze olarak kullanıma açılan Çengel Han, mutlaka görülmesi gereken bir yer. Eğer antika eşyalara meraklıysanız Altındağ Antikacılar çarşısına ve onun içindeki Pirinç Han’a uğrayın. Pirinç Han’dan çıkıp Cenabi Ahmet Paşa Camii’nde namaz kılabilir ya da yakınlardaki esnaf lokantalarında kendinize ciğer ziyafeti çekebilirsiniz. Çorbacılar da oldukça iyidir. Ankara Altındağ kiralık araç ihtiyacınız için online olarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. yolcu360.com ile bir kaç saniye içinde Altındağ kiralık oto fiyatlarının olduğu liste ekranınıza yansır. Listede Altındağ kiralık araba fiyatları da olduğu için ve fiyatları kolayca karşılaştırabileceğiniz için hızlıca karar verebilirsiniz.