Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Procar Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Procar Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Procar Rent a Car Oto Kiralama

 

Procar Rent a Car, genç araç filosuna güvenen bir firmadır. Gün geçtikçe yenilenen güçlü filosu ile takdir kazanırlar. Cebinizin dostu Procar Araç Kiralama, sizlere en uygun fiyatı sunar. Ucuz ve karlı araç kiralamanın adresi Procar’dır. Tam zamanında teslimat konusunda başarılıdırlar. Belirlediğiniz zaman aralığında aracınızı hazırlarlar. Procar Araç Kiralama için memnuniyetiniz her şeyden önce gelir. İstek ve şikayetlerinizi dikkate alırlar. Procar’ı güçlü kılan özelliği arkasında müşterilerinin desteğini alarak ilerlemesidir. Yapacağı yeniliklerde de  önce müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundururlar. Acil destek hattıyla 7/24 Procar Oto Kiralama’yı arayabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğu an, bir telefon kadar uzaktalar.

 

Procar Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Procar Rent a Car’dan araç kiralamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı koşullar vardır. Müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak hazırlanmış koşullardır.

Procar Oto Kiralama’nın bazı koşulları:

  • Procar firması araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulamaktadır. Minimum sürücü yaşları:

        Ekonomi segment araçlar için: En az 25 yaş

        Orta segment araçlar için: En az 25 yaş

        Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: En az 25 yaş

  • Procar firmasının araç teslimi sırasında ehliyet:

            Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

Orta sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

Procar Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

Procar Araç Kiralama bütçenize en uygun ödeme planını sunar. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Fakat Procar’ın istisnai durumlarını bilmelisiniz. Bunlar şöyledir:

  • Araç teslimi sırasında Procar ofislerinde depozito tutarının karşılanması için, sürücünün adına düzenlenmiş bir ya da iki kredi kartı bulundurulması zorunluluğu vardır. Kiralayacağınız araç tipine göre yanınızda bulundurmanız gereken kredi kartı sayısı:

                   Ekonomi ve orta sınıf araçlar için: Tek kredi kartı

                  Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Çift kredi kartı

  • Procar firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından ya da kartlarından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar:

                    Ekonomi sınıf araçlar için: 750 TL

        Orta sınıf araçlar için: 1250 TL

        Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: 1500 TL

Procar Rent a Car Ek Hizmetler                                                               Procar Araç Kiralama kalite standartları gereği müşterilerine birtakım ek hizmetler sunar. Bu ek hizmetler şunlardır:

  • Ek sürücü için 25 kişi başı ücret uygulanmaktadır. En fazla 2 ek sürücü kabul edilir.
  • Bebek koltuğu günlük 20 TL’dir.
  • Mini hasar sigortası günlük 45 TL’dir.
  • Süper mini hasar sigortası günlük 50 TL’dir

Procar Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

Procar Oto Kiralama’nın, müşterilerine özel cazip kampanyaları vardır. Bireysel araç kiralamalarınızda kazançlı çıkarsınız. Procard ile her kiralamada puan kazanma fırsatı sunar. Kazandığınız puanlar sayesinde bir sonraki araç kiralamanızda indirim kazanırsınız. Böylece Procar Oto Kiralama’da günün sonunda karlı çıkan siz olursunuz. Ayrıca Procard sahiplerine sürpriz hediyeleri de vardır. Hediye çekleri, çeşitli ödüller bunlardan birkaçıdır. Procar Araç Kiralama’nın bünyesinde gerçekleştirdiği kampanyalar da olur. Yılbaşı, Öğretmenler Günü gibi özel günlerde araç kiralamalarınızda indirim kazanabilirsiniz. %50’ye varan indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Procar Araç Kiralama, Yolcu360’ın da tercih ettiği firmadır. Bu yüzden Procar araçlarına Yolcu360’ın sitesinden de ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun aracı birkaç dakika içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca özel günlere yönelik Yolcu360’ın da kampanyaları mevcuttur. Araç kiralamayı düşünüyorsanız vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırmalısınız. Böylece bütçenizi zorlamadan, hayalinizdeki Procar aracı sizin olabilir.

 

Procar Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Procar Rent a Car, Tekirdağ merkezli kurulmuş bir firmadır. Tekirdağ’ın çeşitli bölgelerinde ofisleri vardır. 7/24 hizmetinizdedir. Tekirdağ Merkez Araç Kiralama ofislerine uğrayarak istediğiniz aracı alabilirsiniz. Procar Rent a Car ofislerine uğramanıza gerek kalmadan da kiralık araç sahibi olabilirsiniz. Dinamik araç filosuyla her zaman yanınızdadır. Yolcu360 tedarikçileri bünyesinde olması bunu kolaylaştırır. Yapmanız gereken tek şey Yolcu360’ın sitesine girmeniz. Kriterlerinizi ve fiyat aralığınızı oluşturmanız. Karşılaştırmalı fiyat analizinden sonra size en uygun Procar’ı size sunacaktır.