Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Leasecar Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Leasecar Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Leasecar Rent a Car Oto Kiralama

 

Leasecar Rent a Car, Güneydoğu Bölgesi merkezli kurulmuş bir araç kiralama şirketidir. Gaziantep ve Kahramanmaraş başta olmak üzere farklı lokasyonlarda hizmet verir. Müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmaya çalışır. Bu yüzden araçların kalitesi ve temizliği oldukça önemlidir. En az sizin kadar araç seçiminde titizdir. Leasecar Oto Kiralama araçları, teknik donanım açısından sağlamdır. Güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmanız için gereken koşulları sizlere sağlar. Herhangi bir problemle karşılaştığınız zaman, akılcı çözümler üretir. 7/24 teslim ve iade imkanı sayesinde kesintisiz hizmet sunar. Leasercar Araç Kiralama ofisleri müşterilerini memnun etmek için çalışır.

 

Leasecar Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Araç kiralama sırasında, Leasecar ofislerine gelmeden önce birtakım belgeleri bulundurmanız zorunludur. Bunlar:

  • Leasecar Rent a Car’da ehliyet süresi sınırlılıkları uygulaması mevcuttur.

    Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

    Orta sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

    Üst sınıf ve SUV araçlar için: Minimum 4 yıllık ehliyet zorunludur.

 

  • Leasecar Oto Kiralama’dan araç alırken yaş sınırlaması uygulanmaktadır.

                Ekonomi sınıf araçlar için: En az 24 yaş

                Orta sınıf araçlar için: En az 24 yaş

                Üst sınıf ve SUV araçlar için: En az 27 yaş

 

Leasecar Rent a Car Ödeme Koşulları

Leasecar Rent a Car’da sizden talep edilen bazı ücretler vardır. Bunlar:

  • Araç kiralamadan önce araç segmentlerine göre uygulanan provizyon miktarları vardır.

   Ekonomi sınıf araçlar için: 1000 TL

   Orta sınıf araçlar için: 1000 TL

   Üst sınıf ve SUV araçlar için: 3000 TL

 

  • Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için en az 2 kredi kartı talep edilmektedir. Bu kartların her birine 2000’er TL toplamda 4000 TL provizyon uygulanır.

 

  • Provizyonlar, yolculuğunuzun ardından aracı Leasecar firması yetkililerine teslim etmenizin akabinde azami 15 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır.

 

Leasecar Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

Leasecar Rent a Car, bütçenizi en az sizin kadar düşünür. Bu yüzden dönemsel fiyatlar sunmadan önce piyasa araştırması yapar. Rakip araç kiralama firmalarının fiyatlarını inceler. Böylece sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunar. Araç kiralama esnasında herhangi bir sürpriz fiyatla karşılaşmamanız için sizleri bilgilendirir. Şeffaf müşteri ilişkisi sayesinde Leasecar Araç Kiralama’yı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Araç kiralamaya karar verdiyseniz, fırsatlardan yararlanmak için Leasecar aplikasyonundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden yapacağınız rezervasyonlara, ek %10 indirim avantajını yakalayabilirsiniz. Birkaç dakikanızı ayırarak dilediğiniz kiralık araca, Leasecar Oto Kiralama’dan sahip olabilirsiniz. Ayrıca Yolcu360’ın sitesinden de araç kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Leasecar Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Leasecar Rent a Car, Güneydoğu Anadolu’da hizmet veren bir araç kiralama şirketidir. Mardin Havalimanı Araç Kiralama ve Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama ofisleri en bilinen lokasyonlardır. Dilerseniz adrese teslim hizmetlerinden de faydalanarak zaman kaybetmeden aracınıza ulaşırsınız. Aynı zamanda Yolcu360’ın internet sitesinden de rahatlıkla araç kiralayabilirsiniz.