Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Gul Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Gül Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Gül Rent a Car Oto Kiralama

 

Gül Rent a Car, 1997 yılından bu yana araç kiralamanın güvenilir adresidir. Gülturizm kuruluşuna ait bir firmadır. 24 yıllık deneyimiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Alanında uzman personeliyle ihtiyaçlarınıza cevap verir. Gül Araç Kiralama’da, her bütçeye uygun kiralık araç mevcuttur. Teknolojiye ayak uyduran yeni nesil araçlarla hizmetinizdedir. Uzun yıllardır araç kiralama sektöründe olması, müşterilere güven verir. Gül Rent a Car, bireysel araç kiralamalarda olduğu gibi şirketlere de filo kiralaması yapar. Nitekim Yolcu360’ın tedarikçisidir. Deneyimli hizmeti kaliteyle buluşturan Yolcu360, sizlere hayal ettiğiniz aracı kolaylıkla temin edecektir. 

Gül Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Gül Rent a Car araçlarına özel kullanım koşulları vardır. Kalite standartları gereği hazırlanmış koşullardır. Böylece müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmayı amaçlarlar. Gül Oto Kiralama’dan araç almadan önce bilmeniz gereken koşullar şöyledir:

  • Araç teslimi sırasında Gül Rent a Car ofislerinde, talep edilen sürücü belgesi sınırlamaları:

         Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

         Orta sınıf araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

         Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

  • Gül Oto Kiralama firması, araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulamaktadır. Minimum sürücü yaşı sınırları:

                     Ekonomi segment araçlar için: En az 25 yaş

                    Orta Segment Araçlar için: En az 25 yaş

                    Üst sınıf ve SUV tipi Araçlar için: En az 25 yaş

Gül Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

Gül, sizlere en uygun ödeme koşullarını sağlamak için çalışır. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde sizlere uygun taksitlendirme seçeneklerini de sunar. Yine de bilmeniz gereken birtakım koşullar mevcuttur. Bunlar:

  • Araç teslimi sırasında Gül Rent a Car ofislerinde depozito tutarının karşılanması için, sürücünün adına düzenlenmiş bir ya da iki kredi kartı bulundurulması zorunluluğu vardır. Kiralayacağınız araç tipine göre yanınızda bulundurmanız gereken kredi kartı sayısı:

            Ekonomi ve orta sınıf araçlar için: Tek kredi kartı

            Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Çift kredi kartı

  • Gül Oto Kiralama firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından ya da kartlarından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar:

                   Ekonomi sınıf araçlar için: 1.000 TL

                   Orta sınıf araçlar için: 1.250 TL

                  Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: 2.000 TL

  • Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için en az 2 kredi kartı talep edilmektedir. Bu kartların her birine 1.000’er TL toplamda 2.000 TL provizyon uygulanır.

Gül Rent a Car Ek Hizmetler                                                                                       Gül Rent a Car için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu bakımdan rahat ve kaliteyi üst düzeyde tutmayı amaçlar. Müşterileri için sunduğu bazı ek hizmetler vardır. Bunlar aşağıda mevcuttur:

  • Bebek koltuğu günlük 25 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 150 TL’dir.
  • Mini hasar sigortası günlük 70 TL’dir.
  • Kış lastiği günlük 100 TL'dir. Aylık kiralamalarda 1.500TL'dir.

Gül Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

Gül Oto Kiralama, müşteri odaklı bir firmadır. Bu yüzden standart bir hizmet sunmazlar. Daima yenilikçi bakış açısıyla çözümler sunar. Gül Araç Kiralama, ortaklarıyla uyum içindedir. Nitekim Yolcu360’ın tedarikçileri arasında yer alıyor. Yolcu360’ın deneyimi ile Gül Rent a Car kalitesi bir araya gelince kusursuz hizmet ortaya çıkıyor. Geniş araç filosuyla sizleri ağırlıyor. Birçok çeşit aracın içerisinde, mutlaka istediğiniz aracı bulacaksınızdır. Ayrıca dilediğiniz Gül Rent a Car araçlarına Yolcu360’ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Diğer araç kiralama  şirketlerinin fiyatlarını da karşılaştırır. Böylece size en uygun fiyatı sunar. Gül Araç Kiralama kampanyaları oldukça caziptir. Yılın belirli dönemlerinde, yarı fiyata kadar indirim uygulandığı olur. Araç kiralamayı düşünüyorsanız; kampanyaları ve Yolcu360’ı takip etmelisiniz.

 

Gül Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Gül Rent a Car, Hatay merkezli kurulmuş araç kiralama şirketidir. Geniş araç filosuyla her zaman yanınızdadır. Gül araçlarına Hatay Merkez Araç Kiralama ve Hatay Havalimanı Araç Kiralama lokasyonlarından ulaşabilirsiniz. Yolcu360 tedarikçileri bünyesinde olması erişilebilirliğini artırır. Ülkenin birçok şehrinde Yolcu360 ofisi vardır. Aradığınız Gül Rent a Car aracını, ofis yetkililerine iletmeniz yeterli. Onlar size uygun aracı bulacaklardır. Gül Rent a Car araçlarını internet üzerinden de tedarik edebilirsiniz. En uygun ödeme planı ile hayallerinizdeki kiralık araca ulaşmanızı sağlar.