Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Greenmotion Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Greenmotion Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Greenmotion Rent a Car Oto Kiralama

 

Greenmotion Rent a Car, 2007 yılında kurulmuştur. İngiltere merkezli firma zamanla büyüyüp gelişmiştir. Toplamda 52 ülke ve 540’tan fazla araç kiralama ofisinde sizlere hizmet vermektedir. Greenmotion, Türkiye’de çalışmalarına 2018 yılında başlamıştır. Metal Oto Tic. A.Ş.  tarafından operasyonları yürütülüyor. Greenmotion Araç Kiralama, çevreyi ve doğayı düşünen bir firmadır. Geri dönüşüm fikrini destekler. Yenilenebilir enerji kullanımına yönelik çalışmaları vardır. Greenmotion misyonu, karbon ayak izini azaltmaktır. Bu yüzden araç filosu oldukça çeşitlidir. Hibrit, elektrikli ve filtreli dizel araçlar vb. çeşitli düşük emisyonlu araçları kullanıma teşvik ediyorlar. Bunun yanında Greenmotion Oto Kiralama, klasik tip araçlar da sunuyor. Audi, BMW, Honda ve Toyota gibi birçok üretici ile çalışıyor. Franchise da bu politikalarını devam ettirir. Böylece Greenmotion’dan nerede araç kiralarsanız, çevreci ve doğayı koruyan bir şirket olacaktır.

 

Greenmotion Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Greenmotion’dan araç kiralamadan önce bilmeniz gereken bazı koşulları vardır. Müşteri memnuniyetine önem verir. Bu yüzden Greenmotion Rent a Car, her detayı sizin için eksiksiz düşünür. Bu koşullardan bazıları şöyledir:

  • Araç teslimi sırasında Greenmotion ofislerinde, talep edilen belgeler, sürücü belgesi sınırlamaları:

              Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 1 yıllık ehliyet zorunludur.

              Orta sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

              Üst sınıf araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

              Lüks sınıf araçlar için: Minimum 7 yıllık ehliyet zorunludur.

 

  • Greenmotion firması araç teslimi sırasında minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulamaktadır. Minimum sürücü yaşı sınırı:

              Ekonomi sınıf araçlar için: 21 yaş

              Orta sınıf araçlar için: 24 yaş

              Üst sınıf araçlar için: En az 27 yaş

              Lüks sınıf araçlar için: En az 27 yaş

 

Greenmotion Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

Greenmotion Araç Kiralama, size en uygun ödeme planını sunar. Bütçenizi zorlamayan taksit imkanları ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aracınızı teslim almadan önce birtakım koşulları bilmenizde fayda var. Bunlar şöyledir:

 

  • Greenmotion firması, araç teslimi sırasında sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Araç sınıflarına göre talep edilen depozito tutarları:

              Ekonomi sınıf araçlar için: 500 TL

              Orta sınıf araçlar için: 500 TL

              Orta-Üst sınıf araçlar için: 1000 TL - 1500 TL

              Üst sınıf araçlar için: 2000 TL (Çift kredi kartı talep edilmektedir.)

              Lüks sınıf araçlar için: 4000 TL  (Çift kredi kartı talep edilmektedir.)

 

Greenmotion Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

Greenmotion Araç Kiralama, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına cevap veren bir firmadır. Onların isteklerine göre araç filosunda değişikliklere gider. Her zaman daha teknolojik ve konforlu araçtan yanadır. Greenmotion’ın araçları çevre dostudur. Geleceğinizi ve doğayı düşünür. Uzman kadrosuyla kusursuz hizmet sunar. Özel hesap yöneticileri ve rezervasyon ekibi ile size en uygun aracı temin eder. Bütçenize uygun olmasıyla dikkat çeker. Greenmotion kalitesi ve fiyatlarıyla diğer araç kiralama şirketleriyle rekabet eder. Araç teslimi sırasından bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız Greenmotion'dan çoklu ürünü seçin. Çoklu ürünlerinin her biri, almak istediğiniz kaliteli kiralama deneyimini size sunmak için tasarlanmıştır. Greenmotion Oto Kiralama’da en iyi fiyatı ararken karşılaştırma yapma imkanı bulursunuz. Koşulsuz iptal paketleriyle müşteri mağduriyetini ortadan kaldırırlar. araç kiralamaya karar verdiyseniz, mutlaka Greenmotion araçlarına göz atmalısınız. Zaman zaman gerçekleştirdikleri kampanyalar vardır. Bu sayede yarı fiyatına kadar düşen çevreci araçlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Greenmotion Rent a Car, bir Yolcu360 tedarikçisidir. Dilediğiniz kiralık araca Yolcu360’ın sitesinden de ulaşabilirsiniz. Greenmotion Araç Kiralama fırsatlarını kaçırmamak için elinizi çabuk tutmalısınız. Kampanya tarihlerinde erken rezervasyon şansını kaçırmamalısınız.

 

Greenmotion Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Greenmotion Araç Kiralama hizmetlerinden yararlanmak oldukça kolaydır. Çünkü ülkenin birçok yerinde ofisleri mevcuttur. İstanbul Havalimanı Araç Kiralama ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama ofisleri bunlardan bazılarıdır. İster ofislerine uğrayarak, isterseniz de online olarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Bilgi almak isterseniz Greenmotion Rent a Car 7/24 çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Dilerseniz seyahatinizden önce Yolcu360 ’ın sitesinden de araç kiralama yapabilirsiniz. Geniş araç filosu ile dilediğiniz kirlak aracı uygun fiyatla isterseniz günlük, isterseniz de uzun dönem sahip olabilirsiniz. Muğla Merkez Araç Kiralama, Antalya Merkez Araç Kiralama ve Ankara Merkez Araç Kiralama ofislerinden Greenmotion araçlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.