Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Cizgi Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Cizgi Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Cizgi Rent a Car Oto Kiralama

 

Cizgi Rent a Car, 25 yıllık tecrübeye dayanan bir araç kiralama şirketidir. Maksimum müşteri memnuniyeti için çalışır. Cizgi Oto Kiralama, müşterilerine her şeyden önce güler yüz gösterir. Bu sayede güven üzerine inşa edilmiş kusursuz hizmeti verirler. Türkiye’nin birçok yerinde şubeye sahip Cizgi Rent a Car, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Gelişen ihtiyaçlar dahilinde araç filosunda farklılaşmaya gider. Teknolojiyi yakından takip eden bir firmadır. Ayrıca Cizgi Araç Kiralama, müşterilerine yaptıkları anketlerle düzenli olarak kendilerini test ederler. Böylece hizmet kalitelerini artırarak, en mükemmel hizmeti sunarlar.

 

Cizgi Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Cizgi Rent a Car’dan araç kiralamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı koşullar vardır. Müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak hazırlanmış koşullardır.

Cizgi Oto Kiralama’nın bazı koşulları:

 • Araç teslimi sırasında Cizgi Rent a Car kiralama ofislerinde, sürücü belgesi sınırlamaları:

                     Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

                     Orta sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

                     Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

 

 • Cizgi Rent a Car kiralama firması araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulamaktadır. Minimum sürücü yaşı sınırları:

           Ekonomi segment araçlar için: En az 21 yaş

           Orta segment araçlar için: En az 24 yaş

           Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: En az 27 yaş

 

Cizgi Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

Cizgi Araç Kiralama bütçenize en uygun ödeme planını sunar. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde kolaylıklar sunar. Fakat Cizgi’nin istisnai durumlarını bilmelisiniz. Bunlar şöyledir:

 • Araç teslimi sırasında Cizgi Rent a Car kiralama ofislerinde depozito tutarının karşılanması için, sürücünün adına düzenlenmiş bir ya da iki kredi kartı bulundurulması zorunluluğu vardır. Kiralayacağınız araç tipine göre yanınızda bulundurmanız gereken kredi kartı sayısı:

     Ekonomi ve orta sınıf araçlar için: Tek kredi kartı

     Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Çift kredi kartı

 

 • Cizgi Rent a Car, kiralama firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından ya da kartlarından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar:

        Ekonomi sınıf araçlar için: 500 TL

        Orta sınıf araçlar için: 1000 TL

        Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: 2500 TL

 

Cizgi Rent a Car Ek Hizmetler                                                                     Cizgi Araç Kiralama kalite standartları gereği müşterilerine birtakım ek hizmetler sunar. Bu ek hizmetler şunlardır:

 • Bebek koltuğu günlük 33 TL’dir. 20 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 660 TL’dir.
 • Ek sürücü günlük 33 TL’dir. 20 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 660 TL’dir.
 • Muafiyetli hasar sigortası günlük 49 TL’dir.
 • Süper mini hasar sigortası günlük 81 TL'dir.

Cizgi Rent a Car Önemli Bilgiler

Cizgi Araç Kiralama firması, tüm ofislerinde "kredico" (Karar Destek Skoru) sorgusu yapmaktadır. Bu sistem aracı kiralayacak kişinin:

 • Findeks Puanını
 • Yakın Tarihli kredi kartı ve/veya kredi başvurularını
 • Ödeme Performansını
 • Limit- Borç oranını
 • İkamet Adresini(Mahalle) ve bu adresin sosyo-ekonomik yapısını göz önünde tutan bir algoritma ile çalışmaktadır.
 • Firma ikinci sürücü için de aynı sorgulamayı yapacaktır.

 

Cizgi Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

Araç kiralamaya karar verdiyseniz, Cizgi Rent a Car ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Gelişmiş araç seçenekleri, uygun fiyatları ile sizlere en iyi hizmeti sunuyor. 25 yılın uzmanlığı ile en güvenilir kiralık aracı bulabilirsiniz. Cizgi Oto Kiralama, kolay ödeme seçenekleri ile sıkça tercih ediliyor. Cizgi’nin araçlarına Yolcu360’ın sitesinden de ulaşabilirsiniz. Böylece istediğiniz kiralık araca kısa sürede sahip olursunuz. Önceden yapacağınız araç kiralama rezervasyonlarda büyük indirim fırsatları yakalarsınız. Üst segment Cizgi Rent a Car araçlarında bile gerçekleşen kampanya imkanlarını kaçırmayın. Yolcu360’ı takipte kalın.

 

Cizgi Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Cizgi Rent a Car, Türkiye’de 25 merkezde hizmet vermektedir. Bunlar arasında İstanbul Havalimanı Araç Kiralama ve Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama ofisleri başta gelir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Konya Merkez Araç Kiralama ve Antalya Merkez Araç Kiralama ofisleri ve çağrı merkezleri ile  7/24 hizmetinizdedir. Araç kiralamaya karar verdiğiniz zaman tereddüt yaşamayın. Cizgi Rent a Car, size profesyonel hizmeti sunmaya hazır. Aynı zamanda Cizgi araçlarına Yolcu360’ın sitesinden de ulaşabilirsiniz.