Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Carlife Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Carlife Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Carlife Rent a Car Oto Kiralama

 

Carlife Rent a Car, 2012 yılında kurulmuş araç kiralama şirketidir. Özgün ve yenilikçi fikirleri sayesinde tercih edilen markalar arasında, uzun yıllardır yer alır. Müşterilerine karşı oldukça nazik ve şeffaftır. Bu da Carlife Oto Kiralama’nın güvenilir bir firma olmasını sağlar. Malatya merkezli başlayan araç kiralama hizmetleri, zamanla ülkemizin birçok yerine yayılmış durumdadır. Uzun dönem kiralama, kısa dönem kiralama ve filo kiralama ihtiyaçlarınıza cevap verir. Kaliteli araçları bütçenize uygun kiralamak isterseniz Carlife Araç Kiralama’yı tercih etmelisiniz. Ülkemizin pek çok şehrinde yer alan ofisleri sayesinde isteklerinizi kolaylıkla karşılar. Yolculuklarınıza, güven ve konfor içinde çıkmanızı sağlar.

 

Carlife Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Carlife Rent a Car’dan araç kiralamadan önce mağduriyet yaşamamanız adına bilmeniz gereken birtakım koşullar mevcuttur. Bu Koşullar:

 • Carlife Rent a Car’dan araç kiralamak için gerekli yaş sınırları:

Ekonomi sınıfı araç için: En az 21 yaş

Orta ve üst sınıf araçlar için: En az 25 yaş

Lüks ve SUV araçlar için: En az 28 yaş

 

 • Araç kiralamadan önce ehliyetinizin süresi önemlidir.

Ekonomi, orta ve üst sınıf araçlar için: En az 2 senelik ehliyet

Lüks ve SUV araçlar için: En az 3 senelik ehliyet

 

Carlife Rent a Car Ödeme Koşulları

Carlife  firması araç teslimi sırasında gerekli ödeme koşulları mevcuttur. Bu koşullar:

 • Sürücünün, kendi adına kayıtlı kredi kartından ya da kartlarından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar:

           Ekonomi sınıf araçlar için: 500

           Orta sınıf araçlar için: 750 TL

           Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: 1000 TL

 • Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için en az 2 kredi kartı talep edilmektedir. Bu kartların her birine 500’er TL toplamda 1000 TL provizyon uygulanır.
 • Provizyonlar, yolculuğunuzun ardından aracı Carlife Araç Kiralama yetkililerine teslim etmenizin akabinde azami 10 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır.

Carlife Rent a Car Ek Hizmetler

Carlife Oto Kiralama’da konforunuzu artırmak için ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bunlar şöyledir:

 • Ek sürücü için kişi başı 15 TL ücret uygulanmaktadır. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 12 TL’dir. Aylık kiralamalarda ek sürücü hizmeti 10 TL'dir.
 • En fazla 2 ek sürücü kabul edilir.
 • Navigasyon günlük 21 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 19 TL'dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 17 TL'dir.
 • Bebek koltuğu günlük 20 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 15 TL’dir.
 • Mini hasar sigortası günlük 25 TL’dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 20 TL’dir.
 • Süper mini hasar sigortası günlük 41 TL’dir. Aylık kiralamalarda sabit 34.TL’dir.
 • Kış lastiği günlük 20 TL'dir. Aylık kiralamalarda 15 TL'dir.

Carlife Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

Carlife Rent a Car, müşteri memnuniyetini her zaman önemser. Bu yüzden değişen ihtiyaçlarınızı yakından takip eder. Böylece sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı araçları sağlamak için çalışır. Profesyonel personeli ile sizlere cazip fiyatlı Carlife araçlarını temin eder. Ekonomi, lüks gibi çeşitli segmentlerdeki araçları ile aradığınız hizmeti kolayca bulacağınıza eminiz. Carlife Araç Kiralama, bir Yolcu360 tedarikçisidir. Bu sayede aradığınız araç özelliklerini belirterek, uygun fiyat aralığında bir araca sahip olabilirsiniz. Dilerseniz Yolcu360’ı yakından takip ederek kampanya ve indirim dönemlerinde erken rezervasyon fırsatından yararlanabilirsiniz. Aylar öncesinden kiraladığınız Carlife araçları sayesinde karlı çıkan sizler olursunuz.

 

Carlife Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç

Kiralanabilir?

 

Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Carlife Rent a Car araçlarına ulaşabileceğiniz pek çok lokasyon mevcuttur. Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama ve Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama ofisleri bunların başında gelir. Ayrıca Güneydoğu Anadolu seyahatlariniz sırasında da sizin yanınızdadır. Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama ve Kahramanmaraş Merkez Araç Kiralama ofislerine uğrayarak dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Dilerseniz seyahatinizden önce Yolcu360 ’ın sitesinden de araç kiralama yapabilirsiniz. Önceden yapacağınız araç rezervasyonu sayesinde Güneydoğu’nun eşsiz tarihini kesintisiz gezme imkanına sahip olursunuz.