Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
BNA Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz BNA Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

BNA Rent a Car Oto Kiralama

BNA Rent a Car, araç kiralama sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Başarılarında ilerleme kaydederek öncü araç kiralama şirketleri arasında gelmektedir. BNA Oto Kiralama, değişen koşullara ayak uydurmayı başarır. Yenilikçi anlayışlarıyla daima ileriyi hedefler. elde eder. Her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak planlamalar yapar. BNA Rent a Car, profesyonel bir çalışma ekibine sahiptir. Alanında uzman çalışanları sayesinde hizmet standardı yüksektir. Memnun kalacağınız bir hizmet için çalışır. BNA için araç filosunu güçlü ve sağlam tutmak önemlidir. Bu yüzden son model araçların sıkı takipçisidir. Araç filolarında yer alan arabaların bakımlarıyla bizzat ilgilenirler. Sizlere sorunsuz bir yolculuk için en iyi hizmeti sunarlar. BNA’nın teknik servisi araç bakımlarınızda üst düzey yardımı sunar. BNA Araç Kiralama, konforunuzu önemser. Sizlere kusursuz hizmet vermek için çalışır.

 

BNA Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

BNA’dan araç kiralamadan önce bilmeniz gereken bazı koşulları vardır. Profesyonel bir araç kiralama şirketi oldukları için prosedüre önem verirler. BNA Rent a Car, her detayı sizin için eksiksiz düşünür. Bu koşullardan bazıları şöyledir:

  • BNA firması araç teslimi sırasında ehliyet sınırlamaları:

             Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

            Orta sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

            Üst sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

            Lüks sınıf araçlar için: Minimum 4 yıllık ehliyet zorunludur.

  • BNA firması araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı:

                      Ekonomi segment araçlar için: En az 20 yaş

                      Orta segment araçlar için: En az 21 yaş

                      Üst sınıf araçlar için: En az 25 yaş

                      Lüks sınıf araçlar için: En az 25 yaş

 

BNA Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

BNA, sizlere en uygun ödeme koşullarını sağlamak için çalışır. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde sizlere uygun taksitlendirme seçeneklerini de sunar. Yine de bilmeniz gereken birtakım koşullar mevcuttur. Bunlar:

  • BNA firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından ya da kartlarından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar:

                 Ekonomi sınıf araçlar için: 500 TL

                 Orta sınıf araçlar için: 750 TL

                 Üst ve lüks sınıf araçlar için: 2000 TL

 

BNA Rent a Car Ek Hizmetler                                                                                             

BNA Araç Kiralama kalite standartları gereği müşterilerine bazı ek hizmetler sunar. Bu ek hizmetler şunlardır:

  • Ek sürücü için 7 TL kişi başı ücret uygulanmaktadır.
  • Navigasyon günlük 10 TL’dir.
  • Bebek koltuğu günlük 10 TL’dir.

 

BNA Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

BNA Araç Kiralama araç filosunun sağlamlığıyla başarıyı yakalamıştır. Aynı zamanda fiyat kalitesinde de uzmandır. Çoğu araç kiralama şirketine göre açık ara liderdir. BNA’da uygun fiyatlara profesyonel yardımı alırsınız. Hem yurt içi hem yurt dışı müşteri skalası oldukça geniştir. Diğer araç kiralama şirketlerine oranla daha çok tercih edilmektedir. BNA, Yolcu360’ın tedarikçi firmaları arasında gelir. Bu durum BNA’ya erişimi kolaylaştırmıştır. Yolcu360’ın sunduğu fırsatlar sayesinde müşteriler ucuz ve kaliteli araca ulaşabilmektedir. BNA’nın sağlam araç filosu ve Yolcu360’ın kampanyaları sayesinde karlı çıkan siz olurunuz. BNA Araç Kiralama kampanyalarını takip ederseniz fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstün hizmet ve uygun fiyata bir arada sahip olma şansı yakalarsınız. BNA Oto Kiralama, müşterilerine verdikleri değerle başarılarından söz ettirir. Müşteri memnuniyeti ile uzun yıllar araç kiralamalarda tercih edilen firma olmaya devam edecektir.

 

BNA Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

BNA Rent a Car, İzmir merkezli kurulmuş bir araç kiralama firmasıdır. Ülkenin birçok yerine araç kiralama hizmetleri bulunan BNA, sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Fiyatlarının uygunluğu ve hizmet kalitesi ile İzmir’in önde gelen araç kiralama firması olmuştur. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama ve İzmir Merkez Araç Kiralama  ofislerinde araç kiralama imkanı bulabilirsiniz. Uzman personelleri ve geniş araç filosu ile dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. BNA Oto Kiralama, kesintisiz hizmet sunabilmek için 7/24 sizlerledir. İhtiyaç duyduğunuz her an BNA ofislerine uğrayabilirsiniz. Eğer ofislere uğramak için zamanınız yoksa Yolcu360’ın sitesinden de yararlanabilirsiniz. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak dilediğiniz BNA aracını kiralayabilirsiniz.