Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Autojet Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Autojet Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Autojet Rent a Car Oto Kiralama

 

Autojet Rent a Car, 2013 yılında Eskişehir’de kurulmuş bir araç kiralama firmasıdır. 2018 yılına gelindiğinde büyümüş ve global bir marka haline gelmiştir. Günümüzde, Türkiye’nin pek çok şehrinde ofisleri mevcuttur. Tedarikçi bayileri de dahil 30 farklı lokasyonda hizmet vermektedir. Bu tedarikçiler arasında Yolcu360 da vardır. Autojet Araç Kiralama’nın güvenilir hizmeti ile Yolcu360’ın kalitesi bir araya gelir ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışırlar. Günlük araç kiralama, şoförlü araç kiralama ve operasyonel araç kiralama gibi birçok seçeneğe sahiptir. Böylece dilediğiniz araca kolayca sahip olabilirsiniz. Araç kiralamanın en hızlı yolu Autojet Oto Kiralama’dan geçer. Müşteri memnuniyetini önem veren firma, kalite standartlarını her geçen gün artırmaktadır. Konforlu yolculuk yapmanız için rahatınızı ve güvenliğinizi sizden çok düşünür. Yolcu360 sitesinden araçları bizzat inceleme imkanınız vardır.

Autojet Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Autojet Rent a Car’dan araç kiralamadan önce mağduriyet yaşamamanız adına bilmeniz gereken birtakım koşullar mevcuttur. Bu Koşullar:

  • Araç teslimi noktasındaki Autojet ofislerinde, en az bir tanesinin numunesi olması şartıyla talep edilen sürücü belgeleri sınırlılıkları:

                  Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

                  Orta sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

                  Üst sınıf araçlar için: Minimum 4 yıllık ehliyet zorunludur.

                  Lüks sınıf ve SUV araçlar için: Minimum 5 geçmişi geçmişi zorunludur.

                  Panelvan-minivan sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık

 

  • Autojet firmasına teslimi sırasında, araç segmentlerine göre belirlenmiş yaş sınırlaması uygulamaları mevcuttur. Bu yaş sınırlılıkları:

                    Ekonomi Segmenti Araçlar için: En az 22 yaş

                    Orta segment araçlar için: En az 23 yaş

                   Üst segment araçlar için: En az 24 yaş

                   Lüks sınıf ve SUV tipi araçlar için: En az 25 yaş

                   Panelvan-minivan araçlar için: En az 23 yaş

Autojet Rent a Car Ödeme Koşulları

Autojet  firması araç teslimi sırasında gerekli ödeme koşulları mevcuttur. Bu koşullar:

  • Araç teslimi sırasında Autojet Oto Kiralama, depozito alınması için araç sahibi adına düzenlenmiş bir ya iki kredi kartı bulundurma zorunluluğu vardır. Kiralayacağınız araç tipine göre yanınızda bulundurmanız gereken kredi kartı sayısı:

                     Ekonomi, orta, üst sınıf ve panelvan-minivan araçlar için: Tek kredi kartı

         Lüks sınıf ve SUV tipi araçlar için: Çift kredi kartı

  • Autojet Rent a Car, araç teslimi sırasında, kredi kartından/kartlarından belirli miktarda provizyon uygular. Bu provizyon miktarları:

                     Ekonomi sınıfları için: 500 TL

                     Orta sınıf araçlar için: 750 TL

         Üst sınıf araçlar için: 1000 TL

         Lüks sınıf ve SUV tipi araçlar için: 1500 TL

         Panelvan- minivan sınıfları için: 1000 TL

 

 

 

 

Autojet Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

Autojet Rent a Car, günlük ve aylık araç kiralamada sizlere en iyi fiyat garantisi verir. Bütçenizi zorlamadan bir kiralık araç sahibi olabilirsiniz. Farklı segmentteki araçları ile birçok seçeneğe sahiptir. Kurumsal şirketlere sağladıkları filo desteği ile zaman ve maliyet açısından karlı çıkar.  Autojet Araç Kiralama, alanında uzman personeli ile sizlere 7/24 hizmet vermeye hazırdır. Ofislerine uğradığınızda, araç kiralama hakkında merak ettiğiniz her sorunun cevabını alırsınız. Eğer ofislere uğrayacak vaktiniz yoksa Yolcu360’ın  sitesinden Autojet araçlarına ulaşabilirsiniz. Kampanya ve indirim dönemlerini takip ederseniz, erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmazsınız.

 

Autojet Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Autojet Rent a Car araçlarına ulaşabileceğiniz pek lokasyon vardır. Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama, İstanbul Havalimanı Araç Kiralama ve Antalya Havalimanı Araç Kiralama bunların başlıcalarıdır. Eğer Erzurum’a seyahat planınız varsa endişelenmeyin. Erzurum Merkez Araç Kiralama’da yer alan ofisleri sayesinde kesintisiz yolculuk imkanına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz seyahatinizden önce Yolcu360 ’ın sitesine de göz atabilirsiniz. Erzurum’a gitmeden önce yapacağınız araç rezervasyonunuz sayesinde gittiniz an aracınız sizleri bekliyor olacaktır.