Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Alc Filo Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz ALC Filo Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

ALC Filo Rent a Car Oto Kiralama

 

ALC Filo Rent a Car, araç kiralama sektörüne 2005 yılında giriş yapmıştır. Dürüstlüğe önem veren firma, kısa zamanda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. İzmir’de tercih edilen araç kiralama markalarından biri olmuştur. ALC Oto Kiralama, 20 yıla yakın deneyimi sayesinde sizlere her zaman hızlı ve pratik çözümler sunar. Böylece prosedürel işlemlere takılmadan kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sizler için çalışır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ALC Filo Araç Kiralama, zaman zaman araçlarında yenilikler yapar. Son model araçları, uygun fiyatlarla hizmetinize sunar.

Her geçen gün kalite standartlarını artırarak, sizlere kusursuz performans sağlar.

 

ALC Filo Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

ALC Filo’dan araç kiralayabilmeniz için birtakım koşullara sahip olmanız gerekmektedir. Bunlar şöyledir:

  • Araç segmentlerine göre ehliyet sınırlaması mevcuttur.

                Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

                Orta sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

                Üst sınıf ve SUV araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

  • Araç tiplerine göre ALC Filo Oto Kiralama’da yaş sınırlaması uygulanır.

               Ekonomi sınıf araçlar için: En az 22 yaş

               Orta sınıf araçlar için: En az 23 yaş

               Üst sınıf ve SUV araçlar için: En az 27 yaş

 

ALC Filo Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

Araç kiralamadan önce mutlaka ALC Filo Araç Kiralama’ya uğramalısınız. Sizlere uygun ödeme planlarına ve teknolojik araçlarına yakından bakmalısınız. Böylece isteklerinizi ve önerilerinizi iletebilir; kusursuz bir seyahate çıkabilirsiniz. Aynı zamanda ALC Filo, Yolcu360’ın tedarikçi firmasıdır. Bu sayede ofislere uğramaya gerek kalmadan aklınızdaki kiralık araca birkaç dakika içerisinde sahip olabilirsiniz. Sizler için hazırlanan araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanları sayesinde tatil rotalarınızda ayrıcalıklı seyahat etme imkanı yakalarsınız. Uzun yıllar araç kiralama sektöründe olmaları, ALC Filo Oto Kiralama, personellerini profesyonel hale getirmiştir. Araç hakkındaki her türlü bilgiyi, güler yüzlü çalışanlarından 7/24 edinebilirsiniz.

 

ALC Filo Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

ALC Filo Rent a Car, İzmir’de küçük bir ofiste araç kiralama hizmetine başlamıştır. Zamanla büyüyüp İzmir’in çeşitli bölgelerinde ofisler açmıştır. ALC Filo araçlarını temin edebileceğiniz lokasyonlar:

Dilerseniz seyahatinizden önce Yolcu360 ’ın sitesinden de araç kiralama yapabilirsiniz. Böylece İzmir’e gittiniz an aracınız sizleri bekliyor olacaktır.