Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Kargrup Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Kar Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Kar Rent a Car Oto Kiralama

 

Kar Rent a Car, 30 yıldan fazla zamandır araç kiralama şirketi olarak hizmet vermektedir. 1986 yılında faaliyete geçmişler ve hızla büyümeye devam etmişlerdir. Müşterilerine karşı her zaman nazik ve dürüst olmuşlardır. Bu sayede güvenilirlik kazanmışlardır. Kar Oto Kiralama, değişen hayat şartlarına ayak uydurur. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek araç filosunda yenilemelere gider. Daha konforlu ve daha sağlam araçları sizler için tedarik eder. Yolculuğunuz esnasında karşılaştığınız herhangi bir problemde Kar Araç Kiralama ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel çağrı merkezi personelleri ile 7/24 hizmetinizdedir.

 

Kar Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Kar Araç Kiralama, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Her detayı sizin için eksiksiz düşünür. Araç kiralamadan önce bilmeniz gereken bazı koşulları vardır. Bu koşulların öne çıkanları şöyledir:

 • Araç teslimi sırasında Kar Rent a Car ofislerinde, en az bir tanesinin çipli olması şartıyla talep edilen belgeler, sürücü belgesi sınırlamaları:

                         Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 1 yıllık ehliyet zorunludur.

                         Orta sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

                         Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

 

 • Kar Rent a Car firması araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulamaktadır. Minimum sürücü yaşı sınırları:

                       Ekonomi segment araçlar için: En az 21 yaş

                      Orta segment araçlar için: En az 23 yaş

                      Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: En az 25 yaş

 

Kar Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

Kar, sizlere en uygun ödeme koşullarını sağlamak için çalışır. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde sizlere uygun taksitlendirme seçeneklerini de sunar. Yine de bilmeniz gereken birtakım koşullar mevcuttur. Bunlar:

 • Araç teslimi sırasında Kar Rent a Car ofislerinde, depozito tutarının karşılanması için sürücünün adına düzenlenmiş bir ya da iki kredi kartı bulundurulması zorunluluğu vardır. Kiralayacağınız araç tipine göre yanınızda bulundurmanız gereken kredi kartı sayısı:

         Ekonomi ve orta sınıf araçlar için: Tek kredi kartı

      Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Tek kredi kartı

 • Kar Rent a Car firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından ya da kartlarından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar:

                    Ekonomi sınıf araçlar için: 500TL

                    Orta sınıf araçlar için: 1.000 TL

                    Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: 1.750 TL

 • Provizyonlar, yolculuğunuzun ardından aracı Kar Araç Kiralama firması yetkililerine teslim etmenizin akabinde azami 10 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır.

Kar Rent a Car Ek Hizmetler                                                                                             Kar Araç Kiralama kalite standartları gereği müşterilerine bazı ek hizmetler sunar. Bu ek hizmetler şunlardır:

 • Ek sürücü için kişi başı 20 TL ücret uygulanmaktadır. 15 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 300 TL’dir. Aylık kiralamalarda ek sürücü hizmeti 300 TL'dir.
 • En fazla 2 ek sürücü kabul edilir.
 • Navigasyon günlük 20 TL’dir. 15 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 300 TL'dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 300 TL'dir.
 • Bebek koltuğu günlük 35 TL’dir. 15 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 525 TL’dir.
 • Mini hasar sigortası günlük 35 TL’dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 525 TL’dir.
 • Süper mini hasar sigortası günlük 60 TL’dir. Aylık kiralamalarda sabit 900 TL’dir.
 • Kış lastiği günlük 20 TL'dir. Aylık kiralamalarda 600 TL'dir.

Kar Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

Kar Rent a Car, uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile sizlere en uygun fiyatları sağlar. Son model araçları, bütçenizi zorlamadan sizlerle buluşturuyor. Yapacağınız aylık kiralama kampanyaları ya da günlük araç kiralama kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kar Oto Kiralama araçlarına, Yolcu360’ın sitesinden de erişim sağlayabilirsiniz. Araç kiralamaya karar verdiyseniz Yolcu360’ın sizlere sunduğu kampanyalara mutlaka göz atmalısınız. Uygulanan cazip indirim fırsatlarından yararlanmak için kampanyaları takipte kalmalısınız. Böylece dilediğiniz segment ve özellikteki Kar Rent a Car, kiralık araçlarına sahip olabilirsiniz.

 

Kar Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Kar Rent a Car, İstanbul merkezli hizmet veren bir araç kiralama şirketidir.

İstanbul Merkez Araç Kiralama ofisinden Kar araçlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz seyahatinizden önce Yolcu360 ’ın sitesinden de araç kiralama yapabilirsiniz. Böylece İstanbul’a gittiniz an aracınız sizleri bekliyor olacaktır.