Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Eternalrental Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Ekar Global Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Ekar Global Rent a Car Oto Kiralama

 

Ekar Global Rent a Car, 2003 yılında kurulan araç kiralama şirketidir. Kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmeti sunar. Ayrıca tüm havayolları bilet satışı, otel rezervasyonu, seyahat organizasyonu gibi hizmetleri de vardır. Ekar Global, geniş araç filosu ile kaliteli ve güvenilirdir. Başarılı çalışmaları sayesinde IATA Üyesi, TÜRSAB üyesidir. Ayrıca A Grubu Turizm ve Seyahat Acentesi ve TOKKDER üye Rent A Car belgesine sahip tek araç kiralama şirketidir. Ekar Global’in hedefi kalite standartlarını yükselterek, geleceğe yönelik çalışmalar yapmaktır. Araç kiralama şirketleri arasında güvenirliğini korumak ve yeni fikirler üretmektir. Bu yüzden müşteri memnuniyetine önem verirler. Çağrı merkezlerini arayarak, 7/24 Ekar Global ile ilgili görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

 

Ekar Global Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Ekar Global’den araç kiralamadan önce bilmeniz gereken bazı koşulları vardır. Müşteri memnuniyetine önem verir. Bu yüzden Ekar Global Rent a Car, her detayı sizin için eksiksiz düşünür. Bu koşullardan bazıları şöyledir:

  • Araç teslimi sırasında Ekar Global ofislerinde, talep edilen sürücü belgesi sınırlamaları:

                   Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

                   Orta sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

                   Üst sınıf araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

                   Lüks sınıf araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

  • Ekar Global firması araç teslimi sırasında minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulamaktadır. Minimum sürücü yaşı sınırı:

                   Ekonomi sınıf araçlar için: 21 yaş

                   Orta sınıf araçlar için: 23 yaş

                   Üst sınıf araçlar için: En az 25 yaş

                   Lüks sınıf araçlar için: En az 27 yaş

 

Ekar Global Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

Ekar Global Araç Kiralama, size en uygun ödeme planını sunar. Bütçenizi zorlamayan taksit imkanları ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aracınızı teslim almadan önce birtakım koşulları bilmenizde fayda var. Bunlar şöyledir:

  • Araç teslimi sırasında Ekar Global ofislerinde, depozito tutarının karşılanması için sürücünün adına düzenlenmiş bir ya da iki kredi kartı bulundurulması zorunluluğu vardır.
  • Ekar Global firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Araç sınıflarına göre talep edilen depozito tutarları:

        Ekonomi sınıf araçlar için: 500 TL

        Orta sınıf araçlar için: 1000 TL

        Üst sınıf araçlar için: 1500 TL

        Lüx sınıf araçlar için : 2000 TL (İki kredi kartı talep edilir.)

  • Provizyonlar, yolculuğunuzun ardından aracı Ekar Global firması yetkililerine teslim etmenizin akabinde azami 2-10 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır.
  • Araç teslim almaya gidildiğinde, firma findeks sorgusu yapacaktır.

Ekar Global Rent a Car Ek Hizmetler

Ekar Global Araç Kiralama, kalite standartları gereği müşterilerine bazı ek hizmetler sunar. Ek hizmetlerin ücretleri hakkında bilgiyi ofislerden öğrenebilirsiniz. Bunlar:

  • Ek sürücü
  • Bebek koltuğu
  • Navigasyon
  • Mini hasar sigortası

Ekar Global Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

Ekar Global Araç Kiralama, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına cevap veren bir firmadır. Onların isteklerine göre araç filosunda değişikliklere gider. Her zaman daha teknolojik ve konforlu araçtan yanadır. Ekar Global, uzman kadrosuyla kusursuz hizmet sunar. Araç fiyatlarının bütçenize uygun olmasıyla dikkat çeker. Kalitesi ve fiyatlarıyla diğer araç kiralama şirketleriyle rekabet eder. Ayrıca Ekar Global Rent a Car, bir Yolcu360 tedarikçisidir. Dilediğiniz kiralık araca Yolcu360’ın sitesinden de ulaşabilirsiniz. Ekar Global Araç Kiralama fırsatlarını kaçırmamak için elinizi çabuk tutmalısınız. Kampanya tarihlerinde erken rezervasyon şansını kaçırmamalısınız. araç kiralamaya karar verdiyseniz, mutlaka Ekar Global’in sitesine göz atmalısınız. Zaman zaman gerçekleştirdikleri kampanyalar vardır. Bu sayede yarı fiyatına kadar düşen avantajlı araçlarından yararlanabilirsiniz.

 

Ekar Global Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

Ekar Global’in, İstanbul merkezli toplam 33 şehirde 56 lokasyonu bulunmaktadır. Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerine hakimdir. Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama ofisleri bunlardan bazılarıdır. Profesyonel kadrosu ile Akdeniz bölgesi pazar payı ve sektör liderliğini muhafaza etmektedir. Özellikle yaz aylarında Muğla Bodrum Havalimanı Araç Kiralama ve Antalya Havalimanı Araç Kiralama ofisleri sık tercih edilen lokasyonlarındandır. Dilerseniz Ekar Global araçlarına Yolcu360’ın sitesinden de ulaşabilirsiniz. Size sunduğu fırsatları kaçırmamak için takipte kalın.