Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Escar Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Escar Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Escar Rent a Car Oto Kiralama

 

Escar Rent a Car, kiralık filo konusunda oldukça başarılı bir firmadır. 20 yıldan uzun süredir oto kiralamada çığır açmışlardır. Hizmet kalitesine önem veren bir şirkettir. Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu Escar Rent a Car kusursuz hizmet sunuyor. Müşteri sadakati yoksa büyük bir kuruluş olamayacaklarını düşünüyorlar. Bu yüzden de talep ve dileklerinizi önemsiyorlar. Escar Araç Kiralama, içinize sinecek en mükemmel koşulları sizler için yaratıyor. Rahatlık ve güveni bir arada arıyorsanız Escar Araç Kiralama sizleri bekliyor.

 

Escar Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Escar Rent a Car araçlarına özel kullanım koşulları vardır. Kalite standartları gereği hazırlanmış koşullardır. Böylece müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmayı amaçlarlar. Escar Oto Kiralama’dan araç almadan önce bilmeniz gereken koşullar şöyledir:

 • Escar Oto Kiralama firması araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulanmaktadır. Minimum sürücü yaşı sınırları

                   Ekonomi segment araçlar için: En az 21 yaş

                  Orta segment araçlar için: En az 21 yaş

                  Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: En az 22 yaş

 • Araçlar misafire temiz ve yıkanmış şekilde teslim edilir ve aynı şekilde geri getirilmesi istenir. Araçların kirli geri bırakılması söz konusu olursa 30 TL temizlik ücreti talep edilir. Araçta daha detaylı temizlik gerektiren koşullarda 200 TL detaylı temizlik ücreti talep edilir.
 • Kiralayacağınız araç, çarpma, çarpılma, çalınma ve hırsızlık girişimine karşı koruma altına alınmıştır. Üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar da trafik sigortası limitleri dahilinde koruma altındadır.
 • Uygulamakta olduğumuz sigorta şartlarımızda hasar muafiyeti söz konusu değildir. Bununla birlikte, uygun bir şekilde kayıt altına alınmamış (kaza tespit tutanağı, alkol raporu, kazaya karışan tarafların belgeleri vb.) hasarlar bedelleri münhasıran kullanıcıya aittir.
 • Zabıt altına alınmamış hasarlarda, sürücü beyanı ile hasar onarım işlemi kesinlikle yapılmamaktadır.

 

Escar Rent a Car Ek Hizmetler                                                                   Escar Rent a Car için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu bakımdan rahat ve kaliteyi üst düzeyde tutmayı amaçlar. Müşterileri için sunduğu bazı ek hizmetler vardır. Bunlar aşağıda mevcuttur:

 • Ek sürücü için 40 TL kişi başı ücret uygulanmaktadır. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 250 TL‘dir. Aylık kiralamalarda ek sürücü hizmeti 450 TL'dir. En fazla 1 ek sürücü kabul edilir.
 • Navigasyon günlük 20 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 250 TL'dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 300 TL'dir.
 • Bebek koltuğu günlük 40 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 250 TL’dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 350 TL'dir.
 • Mini hasar sigortası günlük 75 TL’dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 1500 TL’dir.
 • Süper mini hasar sigortası günlük 70 TL’dir. Aylık kiralamalarda sabit 1500 TL'dir.
 • Lastik, cam, far Koruma sigortası günlük 50 TL'dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 1000 TL'dir.
 • Mali mesuliyet Sigortası günlük 60 TL'dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 750 TL'dir.
 • Ek kilometre paketleri; 250km için 200 TL, 500 km için 350 TL, 750 km için 550 TL, 1000 km için 750 TL'dir.

 Escar Rent a Car Araç Kiralama Fırsatları

 

Escar Oto Kiralama, çözüm üretmeye odaklı bir firmadır. Bu yüzden standart bir hizmet sunmazlar. Daima farklı bakış açısıyla problemleri ele alırlar. 20 yıllık kalite çevresine inşa edilmiş güvene sahiptirler. Escar Oto Kiralama, ortaklarıyla uyum içindedir. Nitekim Yolcu360’ın tedarikçileri arasında yer alıyor. Yolcu360’ın deneyimi ile Escar Rent a Car kalitesi bir araya gelince kusursuz hizmet ortaya çıkıyor. Geniş araç filosuyla sizleri ağırlıyor. Birçok çeşit aracın içerisinde, mutlaka istediğiniz aracı bulacaksınızdır. Ayrıca dilediğiniz Escar Rent a Car araçlarına Yolcu360’ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Diğer araç kiralama şirketlerinin fiyatlarını da karşılaştırır. Böylece size en uygun fiyatı sunar. Escar Araç Kiralama kampanyaları oldukça caziptir. Yılın belirli dönemlerinde, yarı fiyata kadar indirim uygulandığı olur. Araç kiralamayı düşünüyorsanız; kampanyaları takip etmelisiniz. Özellikle yoğun geçen yaz tatilinden önce, kampanyalara göz gezdirmelisiniz. Böylece yapacağınız rezervasyonları fırsata çevirebilirsiniz. Ayrıca Yolcu360’ın yapacağı duyuruları da mutlaka takip etmelisiniz.

 

Escar Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Escar Rent a Car geniş araç filosuyla her zaman yanınızdadır. Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama ve Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama ofisleri başta olmak üzere kesintisiz hizmet vermektedirler. Ülkenin pek çok yerinde ofislere sahip olan Escar araçlarını İzmir Merkez Araç Kiralama ve Antalya Merkez Araç Kiralama lokasyonlarından temin edebilirsiniz. Firmanın, Yolcu360 tedarikçileri bünyesinde olması erişilebilirliğini artırır. Bu sayede dilediğiniz aracı rahatlıkla kiralayabilirsiniz.