Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
Arya Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz Arya Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

Arya Rent a Car Oto Kiralama

 

Arya Rent a Car, 2001 yılında Kayseri’de kurulmuş bir araç kiralama şirketidir. Zengin araç filosu ve kaliteli hizmetiyle uzun yıllar, önde gelen araç kiralama markaları arasında yer almayı başardı. Alanında uzman, güler yüzlü personelleri sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Arya Araç Kiralama, ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır. Kesintisiz hizmet kalitesiyle 7/24 ulaşabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz Arya aracı hakkında bilgi sahibi olmak için çağrı merkezi personelleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da isterseniz ülkenin pek çok yerinde bulunan ofislerine de uğrayabilirsiniz. Böylece mükemmel bir yolculuk için kusursuz bir hizmet alırsınız Yolcu360’ın sitesinden de istediğiniz araca ulaşabilirsiniz.

 

Arya Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

Arya Rent a Car araçlarına özel kullanım koşulları vardır. Kalite standartları gereği hazırlanmış koşullardır. Böylece müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmayı amaçlarlar. Arya Oto Kiralama’dan araç almadan önce bilmeniz gereken koşullar şöyledir:

 • Araç teslimi sırasında Arya ofislerinde, en az bir tanesinin çipli olması şartıyla talep edilen sürücü belgesi sınırlamaları:

                     Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

                     Orta sınıf araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

                     Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Minimum 5 yıllık ehliyet zorunludur.

 • Arya firması araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı sınırlaması uygulamaktadır. Minimum sürücü yaşı sınırları:

                    Ekonomi segment araçlar için: En az 21 yaş

                    Orta segment araçlar için: En az 23 yaş

                    Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: En az 25 yaş

 

Arya Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

Arya Oto Kiralama, sizlere en uygun ödeme koşullarını sağlamak için çalışır. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde sizlere uygun taksitlendirme seçeneklerini de sunar. Yine de bilmeniz gereken birtakım koşullar mevcuttur. Bunlar:

 • Araç teslimi sırasında Arya ofislerinde depozito tutarının karşılanması için, sürücünün adına düzenlenmiş bir ya da iki kredi kartı bulundurulması zorunluluğu vardır. Kiralayacağınız araç tipine göre yanınızda bulundurmanız gereken kredi kartı sayısı:

                     Ekonomi ve orta sınıf araçlar için: Tek kredi kartı

        Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: Çift kredi kartı

 • Arya firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından ya da kartlarından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar:

      Ekonomi sınıf araçlar için: 500 TL

     Orta sınıf araçlar için: 750 TL

     Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için: 1500 TL

 • Üst sınıf ve SUV tipi araçlar için en az 2 kredi kartı talep edilmektedir. Bu kartların her birine 1500 ’er TL toplamda 3000 TL provizyon uygulanır.
 • Provizyonlar, yolculuğunuzun ardından aracı Arya firması yetkililerine teslim etmenizin akabinde azami 10 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır.

Arya Rent a Car Ek Hizmetler                                                                       Arya Rent a Car için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu bakımdan rahat ve kaliteyi üst düzeyde tutmayı amaçlar. Müşterileri için sunduğu bazı ek hizmetler vardır. Bunlar aşağıda mevcuttur:

 • Ek sürücü için kişi başı 20 TL ücret uygulanmaktadır. 12 gün ve üzeri kiralamalarda 15 TL’dir. Aylık kiralamalarda ek sürücü hizmeti 750 TL'dir.
 • En fazla 2 ek sürücü kabul edilir.
 • Navigasyon günlük 30 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda 20 TL 'dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 200 TL'dir.
 • Bebek koltuğu günlük 40 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda 25 TL’dir.
 • Mini hasar sigortası günlük 35 TL’dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 30 TL’dir.
 • Süper mini hasar sigortası günlük 60 TL’dir. Aylık kiralamalarda sabit 750 TL’dir.

Arya Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

Araç kiralamada profesyonel olan Arya Rent a Car, yolculuklarınızı konforlu ve keyifli hale getirmek için çalışır. Binek otomobil skalasında, her segmentten araca rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Direksiyonunda sizin olacağınız araç, sizin rotanıza göre hareket edecektir. Arya Oto Kiralama’nın uygun fiyatları ve kolay ödeme koşulları sayesinde içiniz rahat yolculuk edeceksiniz. Aynı zamanda Yolcu360’ın tedarikçi firmaları arasında yer alır. Yolcu360’ın kalitesi ve Arya Rent a Car’ın deneyimi bir araya gelince sizlere mükemmel hizmeti sunarlar. Dilediğiniz aracı ofislere uğramadan, Yolcu360’ın internet sitesinden de bulabilirsiniz. Böylece zamanınız size kalır. Arya Oto Kiralama’nın özel günler için yaptıkları cazip indirim fırsatlarını takipte kalın.

 

Arya Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

Arya Rent a Car, Kayseri merkezli kurulmuştur. Ancak zamanla gelişip Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermektedir. Başta İstanbul Havalimanı Araç Kiralama ve Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama büyük şehirler olmak üzere 21 şubesi vardır. Arya araçlarına Nevşehir Araç Kiralama, Antalya Merkez Araç Kiralama lokasyonlarından ulaşabileceğiniz gibi Yolcu360’ın sitesinden de aracınızı bulabilirsiniz. Bu durum seyahatinizde size kolaylık sağlayacaktır.