Daily Rental
Monthly Rental
Pick-Up Date
Drop-Off Date
Find the Best Price
İnteria Araç Kiralama Fiyatları

En Ucuz İnteria Rent a Car Oto Kiralama | Yolcu360

 

İnteria Rent a Car Oto Kiralama

 

İnteria Rent a Car, 2011 yılından bugüne araç kiralama şirketleri arasında gelir.

EDİ Şirketler Grubu’nun en genç üyesidir. 10 yıllık tecrübesiyle ulusal bir marka haline gelmiştir. İnteria Araç Kiralama, sizlere pratik ve güvenilir hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutmayı amaçlıyor. Değişen ihtiyaçlar ve teknolojik imkanlar sayesinde konforlu hissetmeniz için çalışıyor. İnteria araçları, dayanıklılığı ve güvenirliği ile en çok tercih edilen markalardan olmayı başarıyor. Uzman kadrosuyla dilediğiniz segment ve özellikteki araç ile sizleri buluşturuyor.

 

İnteria Rent a Car Araç Kullanım Koşulları

İnteria Araç Kiralama, size en iyi hizmeti verebilmek için çalışır. Aracınızı teslim almadan önce bilmeniz gereken bazı koşullar vardır. Bunlar:

 • Araç teslimi sırasında İnteria ofislerinde,talep edilen sürücü belgesi sınırlamaları:

               Ekonomi sınıf araçlar için: Minimum 1 yıllık ehliyet zorunludur.

               Orta sınıf araçlar için: Minimum 2 yıllık ehliyet zorunludur.

               Üst sınıf araçlar ve SUV tipi araçlar için: Minimum 3 yıllık ehliyet zorunludur.

 • İnteria firması araç teslimi sırasında araç segmentlerine göre belirlenmiş minimum sürücü yaşı sınırlaması:

                Ekonomi segment araçlar için: En az 21 yaş

                Orta sınıf araçlar için: En az 23 yaş

                Üst sınıf araçlar ve SUV tipi araçlar için: En az 25 yaş

 

İnteria Rent a Car Araç Ödeme Koşulları

İnteria Araç Kiralama, size en uygun ödeme planını sunar. Bütçenizi zorlamayan taksit imkanları ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aracınızı teslim almadan önce birtakım koşulları bilmenizde fayda var. Bunlar şöyledir:

 • İnteria firması araç teslimi sırasında, sürücünün kendi adına kayıtlı kredi kartından ya da kartlarından belli bir tutara provizyon uygulamaktadır. Bu tutarlar:

                          Ekonomi sınıf araçlar için: 500 TL

                          Orta sınıf araçlar için: 750 TL

                          Üst sınıf ve SUV araçlar için: 1500 TL- 3000 TL- 5000 TL

İnteria Rent a Car Önemli Bilgiler

 • Araç teslim almaya gidildiğinde, firma findeks sorgusu yapacaktır.
 • Aracın teslim tarihinden daha önce bir tarihte iade edilmesi durumunda; iade yapılacak tutar, toplam kiralama süresini kapsamaz. Aracın misafir tarafından kullanıldığı günlerin ücreti, toplam kiralama ücretinden düşülerek, aracın kullanılmadığı günlerin bedeli iade edilir. Bu bedel söz konusu tarihteki araç kiralama tutarı üzerinden hesaplanır.

İnteria Rent a Car Ek Hizmetler

İnteria, araç kiralamalarında konforunuz her zaman önceliklidir. Bu yüzden sizlere sunulan ek hizmet imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ek hizmetler için talep edilen miktarlar şöyledir:

 • Ek sürücü için kişi başı ücret 15 TL uygulanmaktadır. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 250 TL‘dir. En fazla 2 ek sürücü kabul edilir.
 • Navigasyon günlük 20 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 300 TL'dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 300 TL'dir.
 • Bebek koltuğu günlük 15 TL’dir. 12 gün ve üzeri kiralamalarda sabit 300 TL'dir.
 • Mini hasar sigortası günlük 25 TL’dir. Aylık kiralamalarda bu ücret 300 TL’dir.
 • Süper mini hasar sigortası günlük 45 TL’dir. Aylık kiralamalarda sabit 900 TL'dir.
 • Kış lastiği günlük 30 TL'dir. Aylık kiralamalarda 450 TL'dir.

İnteria Rent a Car ile Araç Kiralama Fırsatları

 

İnteria Araç Kiralama, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına cevap veren bir firmadır. Onların isteklerine göre araç filosunda değişikliklere gider. Her zaman daha teknolojik ve konforlu araçtan yanadır. İnteria’nın araçlarını gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz. Fiyatlarının her bütçeye uygun olmasıyla dikkat çeker. Araç kiralamaya karar verdiyseniz, mutlaka İnteria araçlarına göz atmalısınız. Zaman zaman gerçekleştirdikleri kampanyalar vardır. Bu sayede yarı fiyatına kadar düşen araçlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca İnteria Rent a Car, bir Yolcu360 tedarikçisidir. Dilediğiniz kiralık araca Yolcu360’ın sitesinden de ulaşabilirsiniz. İnteria Araç Kiralama fırsatlarını kaçırmamak için elinizi çabuk tutmalısınız. Kampanya tarihlerinde erken rezervasyon şansını kaçırmamalısınız.

İnteria Rent a Car İle Hangi Lokasyonlardan Araç Kiralanabilir?

 

İnteria Rent a Car, Van merkezli hizmet vermektedir. Hizmet verdiği bölgede, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları vardır. İnteria Oto Kiralama, Van’da yer alan araç kiralama şirketleri arasında açık ara öndedir. En kaliteli ve en çok tercih edilen araç kiralama şirketidir. Van Havalimanı ofisi İnteria araçlarının bulunduğu lokasyondur. Ayrıca İnteria araçlarına Yolcu360’ın sitesinden de ulaşabilirsiniz. Nerede olursanız olun birkaç dakika içerisinde dilediğiniz kiralık araca sahip olabilirsiniz. Yolcu360’ta, dilediğiniz segmentte İnteria aracı sizleri bekliyor.