Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Yolcu360’tan Zubizu’ya özel araç kiralama avantajları

⏱: 2 dk
Yolcu360 ile kolay araç kiralama avantajları Zubizu‘da! Türkiye çapında en güvenilir araç kiralama markalarının tekliflerini sunan Yolcu360, binlerce marka ve model arasından ideal aracınızı seçmenizi sağlıyor! Üstelik Zubizu‘ya özel fiyat avantajlarıyla…
Siz de hemen şimdi Yolcu360 mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden, kampanyalar sayfasına giriş yaparak, Zubizu uygulamasından aldığınız şifreyle Zubizu‘ya özel fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Sadece binek araçlarda ve yurt içi günlük kiralamalarda geçerli olan bu kampanya, kolay araç kiralama deneyimini en uygun fiyatlarla yaşamanızı sağlayacak!

Unutmayın, rezervasyonunuzu yolculuk planınızdan ne kadar önce yaparsanız, son dakikada aradığınız aracı bulmakta yaşayacağınız sıkıntılardan kurtulmuş olursunuz. Hemen şimdi aracınızı kiralayarak yolculuk planlarınızın stres ve masrafa boğulmasının önüne geçebilirsiniz. Uçakla yapacağınız yolculukların ardından ulaştığınız şehirde araç kiralamak son dakikaya bırakılacak bir iş değildir. Bu sebeple rezervasyonunuzu önceden yaparak zaman kaybı yaşamadan yolculuğunuzu sürdürmenizi tavsiye ederiz.

Seyahat rotası tavsiyeleri

Herkesin tatil anlayışı farklıdır. Kimisi gıda üzerine bir seyahat planlar ve yiye yiye gezmeyi sever. Bu tarz gurme ağırlıklı geziler için size Şanlıurfa, Hatay, Adana, Gaziantep gibi yöreleri tavsiye ediyoruz. Sonbahar-Kış döneminde bu şehirleri gurme geziler için tercih edebilirsiniz.

Kimisi için ise tatil bir genel kültür edinme fırsatıdır. Tarihi alanlar, müzeler gibi gezerken öğrenilecek çok şeylerin bulunduğu noktalar seyahat için en cazibeli yerlerdir. Bu tarz tatillerden hoşlananları Bergama gibi noktaları tavsiye ediyoruz. Ege bölgesindeki diğer antik kentler de bu tarz bir tatil için oldukça güzel noktalar. Yaz aylarında antik kentler yüksek sıcaklıklar sebebiyle gezmek için zorlu şartlara sahip olabiliyor. Ancak sonbahar ve kış ayları bu tarz gezi rotaları için oldukça uygun oluyor. Makul sıcaklıklarda bunalmadan tarihi zenginliklerimizi gezebilirsiniz.

Ya da şimdiden yaz tatilinizi planlayabilirsiniz. Bu tarz tatiller için Kaş‘ı öneriyoruz. Bayram sonrasında rahatlayan Kaş’ın en güzel plajlarına göz atmadan deniz tatili planı yapmayın!

Kampanya Şartları

  • Kampanya liste fiyatları üzerinden ve sadece aşağıda listeli olan firmalarla yapılacak kiralamalarda geçerlidir:
Geçerli olan firmalar; Air, Avis, Çakra, Carfleet, Citicarrental, Dilek, Diva, Ersude, Europcar, Hakyıl, Namlı, Nclassrent, Nissa, Oscar, Otocar, Popy, Redblue, Rentgo, Turmobil, Ydz
  • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır.
  • İstenilen araçta uygunluk olmaması durumunda muadil araç sunulabilir.
  • Kampanya dahilinde yapılacak araç kiralamalarında Yolcu360 genel kiralama koşulları geçerlidir.
  • Kampanyamız aylık kiralamalarda geçerli değildir.
  • Soru ve talepleriniz için 0850 360 53 60 numaralı Yolcu360 Rezervasyon Merkezi’ni arayabilirsiniz.
  • Kampanya 1 Nisan 2019’a kadar geçerli olup bu sürenin değiştirilmesi hakkını Yolcu360 kendinde saklı tutar.

İlgili Yazılar

Yolcu360’tan çok özel yaz kampanyası : Bu yaz ayağın yerden kesilecek!

Yolcu 360

Günlük 89 TL’den Başlayan Fiyatlarla; Europcar Araçları Yolcu360’ta!

Yolcu 360

Erken Rezervasyon Yap, Bu Yaz %57 İndirimle Yola Çık!

Yolcu 360

Yorum Bırak