Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Yolcu360’tan TEB kredi kartlarıyla araç kiralayanlara %20 indirim fırsatı

⏱: 2 dk

Yolcu360’tan araç kiralamak isteyenler için TEB’den kaçırılmayacak fırsat! Yolcu360’tan araç kiralayanlar rezervasyon işlemlerinde TEB kredi kartlarını kullandıklarında %20’ye varan avantajların kapısını aralıyorlar. Peki bu çok özel indirimden nasıl faydalanacaksınız?

Şimdi kirala TEB kredi kartları ile avantajı yakala

Araç kiralamak için pek çok farklı firmaya tek tek bakıp, fiyatları karşılaştırmak için zamanını boşa harcayıp masrafa girenler değil Yolcu360 ile ideal aracı en uygun fiyata kiralayanlar kazanıyor. Öncelikle www.yolcu360.com adresini ziyaret ederek ya da Yolcu360 mobil uygulamasını indirip kullanarak rezervasyon tercihinizi yapın. Dilerseniz 7/24 hizmet veren Misafir Memnuniyet Merkezi’mize ulaşarak rezervasyonunuzu telefonda da verebilirsiniz.

Tarih, teslim noktası ve araç tercihlerinizi belirledikten sonra rezervasyonunuzun ödeme aşamasında TEB kredi kartınızı kullandığınız zaman rezervasyonunuz %20’ye varan indirimlerden faydalanmanızı sağlayacak şekilde gerçekleşecektir.

Yolcu360 ve TEB’in ortak çalışmasıyla sağlanan bu avantajlardan faydalanmak işte bu kadar basit. Siz de şimdi hemen araç kiralamak için Yolcu360’ın arama motorundan ideal aracınızı seçin ve TEB ile en avantajlı fiyatlara ulaşın. %20 indirim şansını kaçırmayın!

İlgili Yazılar

Aylık araç kiralamada benzersiz indirim! 1.355 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla aylık araç kirala!

Yolcu 360

Yolcu360’tan haftanın fırsatı: %20 indirimi yakala!

Yolcu 360

Siz Rahat Ulaşım Sağlayın Diye, İndirimleri Katladık!

Yolcu 360

Yorum Bırak