Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Yolcu360’tan haftanın fırsatı: %20 indirimi yakala!

Yolcu360 ve Greenmotion işbirliği ile bu hafta Pazartesi-Salı günleri yapacağınız maksimum 3 günlük araç kiralama rezervasyonlarınızda %20 indirim fırsatı sizi bekliyor! Aşağıdaki butona şimdi tıkla, aracı kiralayacağın noktayı ve tarihlerini seç araç sorgu sonuçlarında %20 indirim otomatik olarak Greenmotion araçlarına yansımış şekilde karşına çıkacak! Büyük indirimden faydalanmaya hemen başla!

Aracınızı en uygun fiyata kiralayın

Araç kiralamada konfor, kaliteli hizmet ama en çok da uygun fiyat aranıyor. Pek çok kişi araba kiralarken en uygun fiyatlı seçeneğe ulaşmak istiyor. En uygun fiyatlı kiralık araba seçeneğini bulmak istiyor. Örneğin İzmir Adnan Menderes Havalimanında en uygun fiyatlı kiralık aracı seçmek, Antalya Havalimanı en ucuz rent a car seçeneğine erişmek ya da Konya’nın en uygun kiralık aracını bulmak istiyor.

Bulunduğunuz bölgedeki en uygun fiyatlı kiralık araç için yolcu360.com ile hızlı ve kolay bir biçimde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Örneğin İzmir Bornova araç kiralama fiyatlarına bakmak üzere yolcu360.com ana sayfasına lokasyon bilgisini ve belli ise araç kiralayacağınız tarih aralığını girin. Karşınıza İzmir Bornova’daki rent a car ofislerinin müsait olan araçlarından oluşan uzun bir liste çıkacak. Uzun, çünkü seçeneğiniz çok. Başka bir deyişle seçenekler sadece bir rent a car ofisi ile sınırlı değil.

9 taksitle araç kiralama imkanı!

İstanbul araç kiralama fiyatları da şu sıralarda oldukça uygun. Yolcu360 sayesinde ödemelerinizi 9 taksitle gerçekleştirebilir, bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Ankara araç kiralama fiyatları da size iş gezileriniz için cazip fırsatlar sunuyor.

Kampanya Koşulları:

*Kampanya 17-18 Haziran 2019 tarihlerinde geçerlidir.

*Kampanya sadece Greenmotion firmasının araçlarını kapsamaktadır.

*Kampanyadan faydalanmak için 17 ve 18 Haziran 2019 günleri içerisinde en fazla 3 günlük araç kiralama yapılması gerekmektedir.

Facebook Yorum

İlgili Yazılar

Yolcu360 ile yola çık, Reztoran ile sofrada kazan!

Yolcu 360

QNB First müşterileri Yolcu360’ta indirimli yola çıkıyor!

Yolcu 360

Aylık araç kiralamada indirim fırsatı! 1.299 TL + KDV ’den başlayan fiyatlarla aylık araç kirala!

Yolcu 360

Yorum Bırak