Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Yolcu360’tan çok özel Ramazan Bayramı kampanyası! Şimdi kirala avantajı yakala!

⏱: 2 dk

Ramazan Bayramı’nda araçsız kalma! Bayram tatili için araçlar hızla tükenirken bu indirim kaçmaz! Yolcu360‘tan 2019 Ramazan Bayramı kampanyası ile 5 gün ve üzeri kiralamalarda %5 indirim avantajı seni bekliyor. Peki bu özel teklif ne zamana kadar ve hangi rezervasyonlar için geçerli? İşte ayağınızı yerden kesecek fırsatın detayları…

Yolcu360’tan Ramazan Bayramı kampanyası

Yolcu360’tan tüm kullanıcılarına özel, %5‘lik araç kiralama indirimi! Sana özel indirim kodunla 5 gün ve üstü kiralamalarda, başlangıç tarihi 31 Mayıs’tan 9 Haziran’a kadar olan tüm yolculuklar için %5’lik avantajdan faydalanabilirsin! 2019 Ramazan Bayramı fırsatını yakalamak için son tarih ise 9 Haziran! Yolculuk planın hazırsa indirim kodun aşağıda!

İndirim Kodun: BYRM05

Yolcu360 indirim kodu nasıl kullanılır?

Masaüstü bilgisayarınızda Yolcu360 indirim kodunuzu kullanmak için öncelikle bir araç sorgusu yapmanız gerekmektedir. Yolcu360’ın kullanışlı araç sorgu çubuğunu kullanarak istediğiniz tarih ve lokasyondaki araçları sorgulayın. Karşınıza çıkan araç listesinin sol kısmındaki kutucukların altında “Promosyon kodu kullan” seçeneği ile indirimli fiyatlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Eğer mobil cihazınızda işlem yapıyorsanız önce “Hesabım” sekmesine geçiş yapıp, “Promo kodum var” satırını seçmeniz gerekmektedir. Bu şekilde promosyon kodunuzu tanımladıktan sonra araç sorgu sayfasında indirimli fiyatlar karşınıza çıkacaktır.

%5 Ramazan Bayramı indiriminizle çıkacağınız seyahatinizde şimdiden keyifli yolculuklar dileriz 🙂 Yolcu360’ın sürpriz fırsatlarını daha yakından takip etmek için @yolcu_360 Instagram sayfamızı takip edin!

Kampanya Şartları:

  • %5’lik indirim hakkı her bir rezervasyon için tek seferde kullanılabilecektir.
  • Kampanyanın sonlanma tarihinde değişiklik yapma hakkı YOLCU360 ’ta saklıdır.
  • Kampanya tarihinde değişiklik yapılmadığı sürece indirim kodları en geç 9 Haziran 2019 tarihinde kullanılabilecek şekilde, 31 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarihleri arasında 5 gün ve üstü araç kiralamalarında geçerli olacaktır.

İlgili Yazılar

Günlük 89 TL’den Başlayan Fiyatlarla; Europcar Araçları Yolcu360’ta!

Yolcu 360

Yılbaşına Özel Araç Kiralamada 25 TL Hediye!

Yolcu 360

150 TL Araç kiralama İndirimin Hazır! 7 Gün ve Üzerinde Yıl Sonuna Kadar Geçerli İndirimi Kaçırma

Yolcu 360

Yorum Bırak